Shërbimi për klient
HAPJA E MADHE !!! X

Galaxy S9 vjen me kufje AKG Bluetooth

Nokia 2 del në shitje për vetëm 83 euro

Twitteri nis të heqë verifikimin e shumë llogarive

Google Maps me dizajn të ri

Shfletuesi më i shpejtë i Firefox, Quantum, tani në dispozicion për tu shkarkuar

iPhone në 2019 – sensor 3D në anën e pasme

Android Oreo përfaqësohet në 0.3% të telefonave

Samsung prezanton procesorin e ri Exynos 9810

Apple sërish në vendin e parë për pajisjet e bartshme

Pas Whatsappit edhe Instagrami me probleme

Samsung punon në version Mini të Galaxy S9

Pro Evolution Soccer edhe në celular

Intel i jep fund prodhimit të procesorëve Broadwell-E

Instagram Stories tash mbështet përmbajtjet më të vjetra se 24 orë

Google Assistant bëhet si Shazami

Nga sot Twitteri lejon postimet deri në 280 karaktere

Apple vitin e ardhshëm sjell dy iPhone me skaje nga metali

Përdorues të iOS kanë probleme me tastierë

Intel sjell modulet e multi-çipit Coffee Lake + AMD Vega

Google Pixel 2 XL arrin edhe pa Android

Asus lanson smarfonin e parë të saj me ekran 18:9

Dalin në shitje modelet e limituara të orës Nokia

WhatsAppi bie nga sistemi

Qualcomm me padi të re kundër Apple

Përdoruesit raportojnë për probleme me Galaxy Note 8

Facebook, Twitter dhe Google ballafaqohen me pyetje të vështira

Inteligjenca artificiale mund të mësojë duke filluar nga zero

Samsung me fitime rekorde edhe në 2017

Stabilizohet prodhimi i komponentëve Face ID për iPhone X

Veçoria e re e Instagramit

eBay tani mundëson kërkimin e produkteve edhe me fotografi

Lansohet laptopi i ri i konvertueshëm i Acerit me procesor Kaby Lake-R

Seagate do të sjellë HDD deri në 20TB

Samsungu prezanton tabletin e ri

Risia nga Instagram, lejon deri në dy persona t’u bashkohen videove live

Kaspersky e ka siguruar kodin për hakerizëm nga një kompjuter amerikan

Tim Cook do ta lërë Apple?

Apple demanton Bloomberg: Face ID për iPhone X është preciz

Facebook përfundimisht mbështet videot 4K

Apple pritet të prodhojë vetëm 20 milionë iPhone X këtë vit

Twitter do t’i bëjë publike informatat prapa reklamave politike

Tani mund të dërgoni para nëpërmjet Facebook Messenger

Edhe Huawei me telefon me ekran që palohet

Pjesa më e madhe e trafikut të Chrome është e mbrojtur

Edhe Huawei me telefon me ekran që palohet

Rrjedhin specifikat e telefonave HTC U11 Plus dhe U11 Life Android One

Google paguan hakerët që gjejnë gabime në aplikacionet e Androidit

Roboti shkencëtar i Google

Projekti kryesor i Elon Musk arrin në Porto Riko

WhatsApp me risi për iOS dhe Android

Google përmirëson sigurinë e përdoruesve

Telefonat e rinj të Google dalin në shitje nesër

Galaxy S9 do të kopjojë shenjën mbrojtëse të modelit iPhone X

Apple krijon lapsin e ri për vizatim në ekran

Kamera për mobil që “shikon” përtej mureve

Porositni ushqim nëpërmjet Facebookut

Përdoruesit e telefonave të mençur kalojnë mbi 7 orë në ditë në pajisjet e tyre

YouTube po teston AutoPlay për Android

Samsung po zhvillon një “sensor mjedisor”

Twitter po bën gati funksionin e ri

Përdoruesit e Galaxy S8 probleme me SMS

Parqet eoliene në det të hapur mund të furnizojnë gjithë botën me energji

Facebook prezanton aplikacionin e ri për biznes

Asus prezanton laptopin FX503

Sa orë duhet ta mbushni baterinë e celularit të ri para përdorimit të parë

Apple, iOS 11.1 sjell qindra emoji të rinj

Google Pixel 2 i ruan përdoruesit gjatë vozitjes

BlackBerry Motion shfaqet në publik

Google e kopjon rivalin Apple në kufjet e telefonit

Samsung rivalizon me Oculus, sjell HMD Odyssey VR

Google lanson ‘super’ kufje me përkthyes të zërit në kohë reale

Microsoft mund të mbyll brenda dy vjetëve serinë Surface

Instagrami sjell një opsion interesant

Samsungu, përfitues i madh nga shitja e iPhone X

Facebook njofton masa për të rritur transparencën

Basti 100 milionë dollarësh i Elon Muskut

GoPro Hero6 zyrtarizohet, 4K Video për 499 dollarë

Huawei sjell kamerën me 360 ​​shkallë edhe në Evropë

Google feston ditëlindjen e 19-të

Twitter teston dyfishimin e përdorimit të karaktereve në 280

Microsoft paralajmëron lansimin e Office 2019

Instagram tani ka 800 milionë përdorues

Marina amerikane do të drejtojë nëndetëset me dorezë të Xboxit

Tri karakteristikat e Galaxy Note 8 të cilat nuk do t’i gjeni në iPhone X

Samsung Galaxy A (2018) do të vijë me butonin Bixby

Shkencëtarët krijojnë robotin molekular

Samsung lanson ekranin më të çuditshëm ndonjëherë

Apple lanson versionin e ri të shfletuesit Safari

Google blen asetet e HTC për 1.1 miliard dollarë

Zbulohet emri dhe çmimi i edicionit të veçantë të OnePlus5

Zbulohet çmimi dhe dizajni i GoPro HERO 6

Google së shpejti lanson laptop të konvertueshëm

AZTECH hap dyqanin model në Prizren

Samsung me super-kamerë për të rivalizuar me Sony

Asus zyrtarizon modelin e ri V

Google Assistant bëhet më i mençur – dhe përkthyesi juaj personal

Samsung Galaxy Note8 bëhet me opsionin për xhirim 4K @60FPS

Nëse nuk e përdorni gjatë telefonin, Google ua fshin informatat

iPhone X – telefoni më i shpejtë në treg?

HP sjell dy laptopa të ri EliteBook

Huawei Mate 10 certifikohet, para lansimit zyrtar

Edicioni i veçantë i OnePlus 5 mund të lansohet javën e ardhshme

BE akordon 120 milionë euro për të zhvilluar teknologjinë WiFi falas

Xiaomi vjen edhe me laptopin e ri Mi Notebook Pro

Samsung prezanton procesorët e rinj

YouTube mbështet videot HDR në telefonat e fundit premium

Para-porosi rekorde për Galaxy Note 8

Kina e shpall Bitcoin të paligjshëm

Google e interesuar ta blejë HTC-në

Chrome i ri me disa veçori

Galaxy Note8 mbështet Google Daydream VR

WhatsApp me plane të mëdha, shërbime edhe për bizneset

Microsoft me pajisjet e reja të linjës Surface

iPhone 8 mund të quhet iPhone X?

Thyhet Instagram, rrjedhin të dhëna personale të shumë përdoruesve

Samsung Galaxy S9 mund të lansohet më herët sesa zakonisht?

Thyhet rekordi, prezantohet mikro-kartela 400 GB-she

Google Assistant po vjen në pajisje tjera shtëpiake

iPhone 8: Gjestet e dorës do ta zëvendësojnë plotësisht butonin Home

Google lanson softuerin e AR për pajisjet Android

Një gabim i Googlet ndërpret internetin në Japoni

WhatsApp me llogari të verifikuara për biznese

Bie Facebook-u, probleme me rrjetet sociale

Google Chrome vjen me një tipar shumë të dobishëm

Të gjitha detajet e Galaxy Note 8

Njohja e fytyrës me iPhone 8 mund të jetë më e fuqishme se sa pritej

Samsung zyrtarisht është duke krijuar altoparlantin e mençur

Google së bashku me smartfonët e rinj do të lansojë edhe një laptop të ri

LinkedIn së shpejti mundëson edhe videot për përdoruesit e saj

Hashtags i bëjnë 10 vjet që nga fillimi i përdorimit

Samsung po e zgjeron Bixby në tërë botën

Arrin USB 3.2 – çfarë do të thotë kjo për ne?

Loja e parë në shqip “Okey Friends”

Fillon shitja me paraporosi e Essential PH-1, telefonit të Andy Rubin

Galaxy S8 fiton çmimin “Smartfoni më i mirë”

Asus me monitor të ri të lakuar, për eksperiencë më të mirë gjatë lojrave

Google Search tani edhe në versionin Lite

Këto do të jenë karakteristikat e fuqishme të Galaxy Note 8

Facebook sjell dizajnin e ri

Instagrami zbulon nëse jeni në depresion

Emri zyrtar i Android O zbulohet në ditën e eklipsit diellor

Telefoni i krijuesit të Android debuton këtë muaj

Google sjell risi në aplikacionin e saj të kamerës

AZTECH hap dyqanin e 20-të, tashmë edhe në Rahovec

Çfarë duhet të dini para se të bleni klimën tuaj?

AZTECH PO RRITET…

AZTECH sjellë SUPERZBRITJEN E VITIT!!