Shërbimi për klient

Samsung Galaxy A (2018) do të vijë me butonin Bixby

Shkencëtarët krijojnë robotin molekular

Samsung lanson ekranin më të çuditshëm ndonjëherë

Apple lanson versionin e ri të shfletuesit Safari

Google blen asetet e HTC për 1.1 miliard dollarë

Zbulohet emri dhe çmimi i edicionit të veçantë të OnePlus5

Zbulohet çmimi dhe dizajni i GoPro HERO 6

Google së shpejti lanson laptop të konvertueshëm

AZTECH hap dyqanin model në Prizren

Samsung me super-kamerë për të rivalizuar me Sony

Asus zyrtarizon modelin e ri V

Google Assistant bëhet më i mençur – dhe përkthyesi juaj personal

Samsung Galaxy Note8 bëhet me opsionin për xhirim 4K @60FPS

Nëse nuk e përdorni gjatë telefonin, Google ua fshin informatat

iPhone X – telefoni më i shpejtë në treg?

HP sjell dy laptopa të ri EliteBook

Huawei Mate 10 certifikohet, para lansimit zyrtar

Edicioni i veçantë i OnePlus 5 mund të lansohet javën e ardhshme

BE akordon 120 milionë euro për të zhvilluar teknologjinë WiFi falas

Xiaomi vjen edhe me laptopin e ri Mi Notebook Pro

Samsung prezanton procesorët e rinj

YouTube mbështet videot HDR në telefonat e fundit premium

Para-porosi rekorde për Galaxy Note 8

Kina e shpall Bitcoin të paligjshëm

Google e interesuar ta blejë HTC-në

Chrome i ri me disa veçori

Galaxy Note8 mbështet Google Daydream VR

WhatsApp me plane të mëdha, shërbime edhe për bizneset

Microsoft me pajisjet e reja të linjës Surface

iPhone 8 mund të quhet iPhone X?

Thyhet Instagram, rrjedhin të dhëna personale të shumë përdoruesve

Samsung Galaxy S9 mund të lansohet më herët sesa zakonisht?

Thyhet rekordi, prezantohet mikro-kartela 400 GB-she

Google Assistant po vjen në pajisje tjera shtëpiake

iPhone 8: Gjestet e dorës do ta zëvendësojnë plotësisht butonin Home

Google lanson softuerin e AR për pajisjet Android

Një gabim i Googlet ndërpret internetin në Japoni

WhatsApp me llogari të verifikuara për biznese

Bie Facebook-u, probleme me rrjetet sociale

Google Chrome vjen me një tipar shumë të dobishëm

Të gjitha detajet e Galaxy Note 8

Njohja e fytyrës me iPhone 8 mund të jetë më e fuqishme se sa pritej

Samsung zyrtarisht është duke krijuar altoparlantin e mençur

Google së bashku me smartfonët e rinj do të lansojë edhe një laptop të ri

LinkedIn së shpejti mundëson edhe videot për përdoruesit e saj

Hashtags i bëjnë 10 vjet që nga fillimi i përdorimit

Samsung po e zgjeron Bixby në tërë botën

Arrin USB 3.2 – çfarë do të thotë kjo për ne?

Loja e parë në shqip “Okey Friends”

Fillon shitja me paraporosi e Essential PH-1, telefonit të Andy Rubin

Galaxy S8 fiton çmimin “Smartfoni më i mirë”

Asus me monitor të ri të lakuar, për eksperiencë më të mirë gjatë lojrave

Google Search tani edhe në versionin Lite

Këto do të jenë karakteristikat e fuqishme të Galaxy Note 8

Facebook sjell dizajnin e ri

Instagrami zbulon nëse jeni në depresion

Emri zyrtar i Android O zbulohet në ditën e eklipsit diellor

Telefoni i krijuesit të Android debuton këtë muaj

Google sjell risi në aplikacionin e saj të kamerës

AZTECH hap dyqanin e 20-të, tashmë edhe në Rahovec

Çfarë duhet të dini para se të bleni klimën tuaj?

AZTECH PO RRITET…

AZTECH sjellë SUPERZBRITJEN E VITIT!!