Vivax

fh-2050-slika_1496_843[1]

KALORIFER VIVAX 2000W
FH-2050

9.99
Kategoria:

Përshkrimi i produktit

Ngrohes Elektrik me Ventilator:Ngohes dhe Ftohes
Fuqia e Ngrohjes :2000W
Kontroll:Termostat I Rregullueshem
Mbrojtja nga mbinxehja

Vlerësimet

Për momentin nuk ka vlerësime për këtë produkt.

Bëhu i pari që e vlerëson “KALORIFER VIVAX 2000W
FH-2050”