Shërbimi për klient

Blender

Cmimi

Lloji • BLENDER DORE VIVAX
  SB-250WH

  9.99
 • BLENDER DORE BOMANN
  SM 354 CB

  9.99
 • BLENDER DORE VIVAX
  SB-250SS

  11.99
 • BLENDER DORE CLATRONIC
  SM 3081

  12.99
 • ,

  APARAT PER ZIERJEN E VEZEVE
  CLATRONIC EK 3497

  Kapaciteti deri në 6 vezë Ndërprerësi ON / OFF (i ndriçuar) Sinjal akustik Mbajtës i lëvizshëm i vezëve 400 W

  14.99
 • ,

  BLENDER DORE CLATRONIC
  SM 3577

  Fuqia:180W Niveli Shpejtesise:1 Volte:220-240V Dimensionet (Gjer x Lart x Thell):375 x 60 x 60 mm

  14.99
 • BLENDER DORE KING P 955

  Fuqia:400W Niveli Shpejtesis:2 Volte:220-240V Dimensionet:375 x 60 x 60 mm

  17.99
 • , ,

  BLENDER VIVAX SM-3502 350W

  350W Celik Inox Kapaciteti: 600 mL Shishe material tritan me kapak

  19.99
 • Blender dore Bosch
  MSM14000

  Ngjyra: E bardhe Fuqia: 400 W Materiali: Plastike 2 Vite Garancion

  19.99
 • SET BLENDER SOKANY
  SM-5010S-9

  Fuqia: 600W

  19.99
 • SET BLENDER BOMANN
  SMS 349 CB

  19.99
 • ,

  SET MIKSER DHE BLENDER
  CLATRONIC HM 3524

  19.99
 • BLENDER DORE KING
  K-964

  Fuqia: 550W

  22.99
 • BLENDER DORE MULTIMIX CONTI
  CMB-205

  Fuqia: 300W

  22.99
 • BLENDER DORE TEFAL TURBOMIX PLUS
  HB100138

  Blender dore Ngjyra:E Bardhë Fuqia: 350W

  24.99
 • , ,

  SET BLENDER CLATRONIC SMS 3190

  Seti 3-në-1 200 W 2 shpejtësi Përfshin enë miksuese me cilësi të lartë me shkallë (0.7 litra) Dorezë e gomuar ergonomike

  27.99
 • , ,

  BLENDER GORENJE HBX 480 QW

  480W Kapaciteti: 0.8L Kabllo: 1m Butoni Turbo Ngjyra: e bardhë Teh i çelikut inox

  27.99
 • , ,

  Blender dore Bosch
  MSM2410PW

  Ngjyra: E Bardhe/Vjollce Fuqia 400W, 1 shpejtesi Kembe inox Kyç sigurie 2 Vite Garancion

  29.99
 • , ,

  Blender dore Bosch MSM2410YW

  Ngjyra: E Bardhe/Verdhe Fuqia: 400 W, 1 shpejtesi Doreza ergonomike Peshë e lehtë Celik Inox 2 Vite Garancion

  29.99
 • ,

  BLENDER MESKO MS 4060

  2 shpejtësi Kapaciteti: 1L Fuqia: 500W

  29.99
 • , ,

  BLENDER DORE TEFAL HB101138 ME GOTE INOX 350W

  Çelik inox Përfshin receta Lehtë për t’u përdorur Peshë e lehtë Lehtë për tu pastruar 350W 800mL

  29.99
 • BLENDER CREAM MIX ARZUM
  AR192

  29.99
 • Blender dore Bosch
  MSM2410DW

  Ngjyra: E Bardhe/Kalter Fuqia: 400 W, 230 V, 1 shpejtesi 4242005032327 2 Vite Garancion

  29.99
 • BLENDER DORE BOSCH
  MSM2410K

  Garancioni: 2 Vite

  29.99
 • BLENDER DORE GORENJE
  HB400W

  Ngjyra: E bardhe Fuqia: 400 W Materiali: Plastike

  29.99
 • , ,

  BLENDER TEFAL BL2A0131

  400 W 2 shpejtësi Funksioni "breaker" per thyerjen e akullit Kapacitet 1.5L Përdoret lehtë Garanci: 2 vite

  34.99
 • ,

  BLENDER SENCOR SBL 2210WH

  Ideale për përgatitjen e pijeve me fruta dhe perime të freskëta, koktejeve, salcave, ushqimit për bebe Shishja për përzierje mund të hiqet dhe përdoret si shishe udhëtimi Kapaku parandalon derdhjet aksidentale Pastrohet lehtë 500 W

  34.99
 • ,

  BLENDER FRUTASH ADLER AD4057

  450W Materiali: çelik inox E lehtë për t’u përdorur Dorezë ergonomike 4 shpejtësi të ndryshme të përzierjes Kapaciteti: 1,5l

  34.99
 • ,

  Set Blender dhe Grires Bosch
  MSM14200

  Ngjyra: E Bardhe Fuqia: 400w Garancioni: 2 Vite

  34.99
 • , ,

  BLENDER SET TEFAL HB453138

  Çelik inox 450W I lehtë për t’u përdorur 2 shpejtësi

  39.99
 • , ,

  TEFAL BL420838 BLENDER ME BOKALL 600

  600W 2 shpejtësi Funksion per bluarjen e akullit Ngjyra e zezë

  39.99
 • BLENDER DORE BOSCH
  MSM66110I

  Garancioni: 2 Vite

  39.99
 • SET BLENDER DORE BOSCH
  MSM6A60

  Garancioni: 2 Vite

  39.99
 • SET BLENDER BOSCH
  MMBM401W

  Garancioni: 2 Vite

  49.99
 • SET BLENDER DORE BRAUN
  MQ325 HB

  Fuqia: 550W

  59.99
 • , ,

  Blender per peme Bosch MMB21P0R

  Fuqia: 500W Teh Inox Buton me 2 rregullime te shpejtesise Ene plastike 2.4 l Garancioni: 2 Vite

  69.99
 • , ,

  BLENDER DORE BOSCH MSM87110

  Fuqia:750W Niveli Shpejtesis:12 Volte:220-240V Dimensionet:3402 x 63 x 63 mm Pesha neto:1.1 kg Garancioni: 2 Vite

  69.99
 • ,

  BLENDER SENCOR SBL 7500

  Dy programe: 45/60 sekonda per 2 kategori të frutave: - (Frutat / Perimet si Luleshtrydhet dhe Domatet etj.) - (Frutat / Perimet si Ananas dhe Karrota) Shishe unike sportive 0,6-litra Një shishe tjeter çelik inox 0.6-litra Kapak me mekanizëm mbyllës sigurie që parandalon rrjedhjen Veshje Titani 800W Mekanizmi i integruar i sigurisë per siguri maksimale gjatë përdorimit

  69.99
 • BLENDER BOSCH
  MMBM7G3M

  Garancioni: 2 Vite

  79.99
 • MULTI BLENDER BOSCH MCM3100W

  Fuqia: 800 W Enë: 2.3L Nivele shpejtësie: 2 20 Funksione Lloji i prerëseve: Çelik Thika për coptim,preres etj Garancioni: 2 Vite

  89.99
 • BLENDER BRAUN
  MX-2000

  Fuqia: 220W

  119.90
 • NUTRIBULLET 12 ELEMENTE

  Fuqia:600W Kapaciteti:0.7L Numri Aksesoreve:12 Pesha:3.55 kg

  119.90
 • NUTRIBULLET PRO FAMILY SET 9 PCS

  Fuqia:900 W Kapaciteti:0.9 L Numri Aksesoreve:7 Pesha:3.65 kg

  149.90