Shërbimi për klient

Depilator

Cmimi

Lloji • , ,

  DEPILATOR BABYLISS G220E

  Rezistencë ndaj ujit Forcon lëkuren dhe ofron komfort Kokë të dyfishtë, për efikasitet optimal 2 nivele të shpejtësisë Kërkon 2 bateri AA Garanci: 2 vite

  24.99
 • , ,

  DEPILATOR ARZUM AR5029 ROSY

  Depilator praktik dhe i lehtë per ta përdorur Numri i shpejtësive: 2 Numri i disqeve: 18 Garanci: 2 vite

  29.99
 • ,

  APARAT REMINGTON PËR VETULLA DHE QERPIK REVEAL EC300

  Përfshinë kapak mbrojtës Garanci: 2 vite

  29.99
 • , ,

  DEPILATOR ROWENTA EP1025F5

  Disqe unike Numri i disqeve: 24 Nivele shpejtesie: 2 Kapak opsional për masazh Garanci: 2 vite

  32.99
 • , ,

  DEPILATOR ROWENTA EP1030F5

  Numri i disqeve: 24 Numri i shpejtësive: 2 Pastrohet me uje Kompakt E lehte per tu perdorur Garanci: 2 vite

  34.99
 • , ,

  DEPILATOR ROWENTA EP2810F0

  Depilator me 2 shpejtesi 24 disqe Depilon nga 0.5 mm, 220-240 V Gjatësia e kabllos 2M Garanci: 2 vite

  34.99
 • , ,

  DEPILATOR BRAUN SE1170 L

  Numri i disqeve: 20 SoftLift Garanci: 2 vite

  39.99
 • , ,

  DEPILATOR BABYLISS SIMPLE G800E

  Disqe unike Numri i disqeve: 40 Nivele shpejtesie: 2 Kokë që mund te pastrohet me ujë Kapak opsional për masazh Aksesorë shtesë: Qanta Garanci: 2 vite

  39.99
 • , ,

  DEPILATOR ROWENTA EP1048FO FASHIONISTA

  Numri i disqeve: 24 2 shpejtësi Masazhë Dritë për precizitet të lartë Dizajn kompakt Garanci: 2 vite

  39.99
 • , ,

  MAKINË REMINGTON PER PEDIKYR REVEAL PERFECT CR4000905

  Furça rrotulluese heq butësisht lëkurën e thatë Lehtë për t’u përdorur Rezultate të dukshme pas vetëm një përdorimi Përfshin 2 x Rollers Përfshin furçën e pastrimit Garanci: 2 vite

  39.99
 • ,

  DEPILATOR REMINGTON EP7010

  Depilator me dy shpejtesi Pastrohet me uje Garanci: 2 vite

  49.99
 • , ,

  DEPILATOR BRAUN 3170 LEGS

  Depilator me dy shpejtesi Smartlight Brushë për pastrim Fuqia: 110 ~ 240v Garanci: 2 vite

  49.99
 • , ,

  DEPILATOR BRAUN 370 LEGS & BODY

  Numri i disqeve: 20 Roller për masazhë Teknologjia SoftLift Tips Smartlight 2 shpejtësi Brushë për pastrim Garanci: 2 vite

  49.99
 • , ,

  DEPILATOR BABYLISS G700E

  Ngjyra: E Kaltert/Bardhë Rezistencë ndaj ujit 2 shpejtësi Masazhë 60 disqe Dritë për precizitet Pjesështesë për lëkurë sensitive Garanci: 2 vite

  49.99
 • , ,

  DEPILATOR ROWENTA EP2832

  2 Shpejtësi Madhësia Ultra-kompakt Koka të lëvizshme për larje Ultra efikase 24 disqe 2 shpejtesi Aksesor per precizitet Masazh Garanci: 2 vite

  49.99
 • , ,

  DEPILATOR BRAUN 3380 LEGS & BODY

  Numri i disqeve: 20 2 shpejtësi Smartlight Brushë për pastrim Garanci: 2 vite

  59.99
 • , ,

  DEPILATOR ROWENTA EP2850F0

  Numri i disqeve: 24 2 shpejtësi Pjesë ekstra për precizitet 220-240 W Garanci: 2 vite

  59.99
 • , ,

  DEPILATOR RIMBUSHESE REMINGTON WET/DRY WDF4830

  Hypoallergenic Rezistent ndaj ujit E lehtë për tu përdorur Masazhues për lëkurën Aloe Vera Vjen me një stendë për karikim, furçë pastrimi, çantë Garanci: 2 vite

  69.99
 • , ,

  DEPILATOR BRAUN 5185 LEGS

  Rezistente ndaj ujit 2 nivele shpejtësie Koka lëvizëse Sistemi i uljes së dhimbjes 1 bashkëngjitje: shtojcë e efikasitetit Teknologjitë: Mbështetje, Këshilla të SoftLift, SmartLight Ndriçimi i faqes së epilimit: SmartLight Aksesor: rollers masazh, çanta kozmetike, doreza ftohëse Me bateri rimbushëse Garanci: 2 vite

  69.99
 • , ,

  DEPILATOR BRAUN 5185 LEGS

  Numri i disqeve: 40 Sistemi i integruar i masazhit Teknologjia SoftLift Doreza ftohëse (e ftoh lëkurën përpara dhe qetëson atë pas) Smartlight 2 shpejtësi Garanci: 2 vite

  79.99
 • , ,

  DEPILATOR ROWENTA EP7530

  Ngjyra: Vjollcë/E bardhë Numri i disqeve: 24 2 shpejtësi Brushë për pastrim Cantë Rezistente ndaj ujit Garanci: 2 vite

  84.99
 • , ,

  DEPILATOR BRAUN SE 5580

  Zgjedhje ideale për fillestarë 40 disqe Teknologjia Smartlight Sistem për masazhë 2 shpejtësi Dorezë për ftohje Garanci: 2 vite

  89.99
 • , ,

  DEPILATOR REMINGTON EP7020 4IN1

  Teknologji Non-slip Numri i disqeve: 40 Funksionin për masazhë me Aloe Vera Kapak për precizitet Dritë për precizitet E lehtë të përdoret 2 shpejtësi Brushë për pastrim Çantë Garanci: 2 vite

  99.90