Shërbimi për klient

ELEKTRO SHTËPIAKE

Cmimi

Lloji • ,

  CITRUS VIVAX CJ-4012

  Kapaciteti: 1.2L Fuqia: 40 W

  7.99
 • TOSTER SINBO
  SSM-2522WT

  7.99
 • ,

  Hugo H-HE-1200W-GJ

  Ngjyra: E Gjelbert Fuqia: 1200W

  7.99
 • RESHOV ME NJE PLLAKE HUGO
  H-RE01

  Fuqia: 1000 W Diametri i pllakës: 185 mm Rregullator i temperaturës

  7.99
 • APARAT PER KAFE VIVIO VV101

  8.99
 • , ,

  PESHORE CLATRONIC
  PW 3369

  Peshore elektronike e xhamit Ekran LCD Njësi peshuese në kg, lb, st Matja shkon deri në 150 kg Aktivizimi automatik

  9.99
 • , ,

  TOSTER BUKE HUGOH-SM001

  Ngjyra: E Bardhe Fuqia: 750W

  9.99
 • , ,

  APARAT PER KAFE VIVAX CM-1000R E KUQE 1000W

  Fuçia 1000 Wat Kapaciteti 0,4 litra Ndalje automatike

  9.99
 • , ,

  PESHORE PER KUZHINE CLATRONIC KW 3367

  Peshore dixhitale Sipërfaqe e bërë prej çeliku Ekran LCD qartë i lexueshëm Madhësia (W x H x L): përafërsisht 150 x 20 x 180 mm Peshat deri në 5 kg Njësi matëse të rregullueshme në g, kg dhe lb Funksionimi i baterisë: 2 x AAA (bateritë nuk furnizohen)

  9.99
 • , ,

  PESHORE PER KUZHINE CLATRONIC BLACK KW 3626

  Peshore dixhitale Sipërfaqe e bërë nga qelqi me cilësi të lartë Ekran LCD qartë i lexueshëm Njësi matëse të rregullueshme: g, lb-oz, ml, fl-oz Aktivizimi automatik Peshat deri në 5 kg Stabilitet i lartë përmes këmbëve të gomezuara Treguesi i baterisë së ulët

  9.99
 • , ,

  TOSTER CLATRONIC WHITE ST 3477

  Non-stick Mbrojtje nga mbinxehja Kontrollues automatik i temperaturës Dorezë e izoluar nga nxehtësia 750 W

  9.99
 • ,

  Mikser dore Hugo
  H-MI001

  Fuqia: 100W 7 Shpejtesi

  9.99
 • VLUESE UJI HUGOH-VI001

  Kapaciteti: 1.8L Fuqia: 1500W 8866000015534

  9.99
 • BLENDER DORE VIVAX
  SB-250WH

  9.99
 • BLENDER DORE BOMANN
  SM 354 CB

  9.99
 • ,

  HUGO H-HE-2200W-K

  Ngjyra:Kaltert Fuqia:2200W

  9.99
 • ,

  COFFE MAKER KING
  P 48 MOLA

  9.99
 • , , ,

  COFFEE MAKER VIVAX CM-1000B KREME 1000W

  Fuqia: 1000W Kapacitet: 0.4L Mbrojtje shtesë nga mbinxehja Dorezë ergonomike

  11.99
 • ,

  HUGO W-R3081

  11.99
 • TOSTER VIVAX
  TS-7501 WHS

  11.99
 • TOSTER VIVAX
  TS-7501

  11.99
 • BLENDER DORE VIVAX
  SB-250SS

  11.99
 • APARAT PER KAFE VIVAX CM-1000B KREME 1000W

  Fuçia 1000 Wat Kapaciteti 0,4 litra Ndalje automatike

  11.99
 • PESHORE KUZHINE KING
  EC 315

  Kapaciteti: 2Kg

  12.99
 • ,

  Reshov me dy pllaka HUGO
  H-RE02

  Fuqia: 2000W

  12.99
 • BLENDER DORE CLATRONIC
  SM 3081

  12.99
 • , ,

  GRIRES HUGO
  H-GR001 300W 230V 50HZ

  Ngjyra: E Zezë Fuqia: 300 W Enë qelqi

  14.99
 • ,

  PESHORE FELIX
  FL593

  Peshore digjitale

  14.99
 • ,

  BLENDER DORE CLATRONIC
  SM 3577

  Fuqia:180W Niveli Shpejtesise:1 Volte:220-240V Dimensionet (Gjer x Lart x Thell):375 x 60 x 60 mm

  14.99
 • , , ,

  CLATRONIC DB 3704

  Pllakë INOX 7 funksione: - Pajisja e spërkatjes - Funksioni i avullit të avullit - Avulli vertikal - Funksioni i tharjes (avulli mund të fiket) - Funksioni i vetë pastrimit (i ndërrueshëm) - Funksioni kundër pikësimit - Sistemi i filtrit anti-llogaritës Kontroll i ndryshueshëm i temperaturës Kontrolli i avullit me 3 nivele (0-1-2) Incl. funksion i vetë-pastrimit (i ndërrueshëm) Enë transparente me ujë (rreth 250 ml) Kabllo bashkangjitur me bashkim të kthyeshëm 360 ° Drita e treguesit 220–240 V, 50–60 Hz, 2200 W max.

  14.99
 • , ,

  PESHORE TEFAL PP1060V0

  Peshore elektronike me performancë të lartë Dizajn i hollë me një platformë të rehatshme xhami Kapacitet të lartë deri në 150 kg Auto ON / OFF Me një bateri të përfshirë

  14.99
 • ,

  TOSTER BUKE ADLER MS 3032 BLACK 750W

  Fuqia: 850 W Pllaka non-stick për pastrim të lehtë Katër sanduiçe trekëndëshe Procesi i pjekjes i kontrolluar nga termostati Me tregues të dritës

  14.99
 • ,

  APARAT PER ZIERJEN E VEZEVE
  CLATRONIC EK 3497

  Kapaciteti deri në 6 vezë Ndërprerësi ON / OFF (i ndriçuar) Sinjal akustik Mbajtës i lëvizshëm i vezëve 400 W

  14.99
 • ,

  HUGO W-R3082

  2200W

  14.99
 • ,

  MIKSER ME BAZE HUGO
  H-MB002

  Fuqia: 120W 7 Shpejtesi

  14.99
 • PESHORE CONTI
  CPS-205

  14.99
 • PESHORE FELIX
  FL594

  14.99
 • PESHORE KUZHINE MUHLER
  KSC-2020R

  14.99
 • MIKSER DORE SOKANY
  SM-5003

  Fuqia: 250W

  14.99
 • MIKSER DORE VIVAX
  HM-301 W

  Fuqia: 300 W

  14.99
 • , ,

  VLUESE UJI VIVAX WH-120G

  Kapaciteti: 1.2L Garanci: 1 vit

  15.00
 • , ,

  GRIRES VIVAX
  MC-2501

  Fuqia: 250 W

  15.99
 • PESHORE FELIX
  FL598

  15.99
 • TOSTER PER WAFFLE VIVAX
  WM-850 W

  16.90
 • MIKSER DORE BOMANN
  CB 334

  Fuqia: 200 W

  16.90
 • , ,

  MIKSER DORE CLATRONIC
  HM 3014

  Fuqia: 250W 5 shoejtësi Materiali prej çeliku inox

  16.99
 • , ,

  RESHOV ME NJE PLLAKE BOMANN
  EKP 5027 CB

  Diametri 180 mm 1500W Termostati i rregullueshëm Rezistente ndaj nxehtësisë

  17.99
 • , ,

  TOSTER WAFFLE CLATRONIC
  WA 3491

  Dorezë e izoluar nga nxehtësia Stabilitet i lartë përmes këmbëve të gomës Mbrojtje nga mbinxehja Fuqia: 1200 W

  17.99
 • , , ,

  CLATRONIC 2IN1 DB 3108 B

  Fuqia:880W Volte:220-240V Kapaciteti :0.30ml Tjera:2in1 Hekurosje dhe pastrim

  17.99
 • , ,

  VLUESE UJI CLATRONIC WKS 3692 1.5L

  Kapaciteti: 1.5L Stainless steel On/Off (i ndriçuar blu)

  17.99
 • ,

  VLUESE E UJIT ADLER 1.8L AD 1208

  Fuqia 2200 W Kapaciteti 1.8L Tregues i ndritshëm i nivelit të ujit Baza rrotulluese 360 ​​shkallë Dizajn modern dhe ergonomik

  17.99
 • PESHORE KUZHINE TEFAL
  BC5108VO

  17.99
 • RESHOV ME NJE PLLAKE ME PLIN
  AKEL AC531

  17.99
 • BLENDER DORE KING P 955

  Fuqia:400W Niveli Shpejtesis:2 Volte:220-240V Dimensionet:375 x 60 x 60 mm

  17.99
 • ,

  TOSTER GRILL BOMANN
  MG 2251 CB

  17.99
 • , ,

  MIKSER DORE SAYONA
  SZJ-701

  Fuqia: 400W 6 shpejtësi Butoni per funksionin Turbo

  19.99
 • , ,

  PESHORE KUZHINE TEFAL
  BC1500VO

  Materiali Çelik Inox Ndalje Automatike Kapaciteti: 5 kg

  19.99
 • , ,

  PICA PJEKES CLATRONIC
  PP 3401

  32 cm, thellësi 3.5 cm Ngrohje e shpejtë Tigan kundër ngjitjes Kapak xhami me dorezë i qëndrueshëm ndaj nxehtësisë 1500 W

  19.99
 • , ,

  Thithëse dore- CLATRONIC AKS 828

  Fuqia: 25 W Mundësi pastrimi : pluhur dhe lëngje Lloji i depozitës së pluhurit : Plastik Kapaciteti i pluhurit : 0.7L

  19.99
 • , ,

  GRIRES CLATRONIC
  MZ 3579

  2 në 1: Grirës dhe shtypje e akullit Thikë prej çeliku Bazë e sigurtë E lehtë për tu pastruar

  19.99
 • , , ,

  TOSTER GRILL CLATRONIC
  MG 3519

  çelik inox Koha e shkurtër e gatimit Pllaka jo-ngjitëse Doreza të izoluara termike Sipërfaqja e tiganisjes: 23 x 14,5 cm Përdorim i gjithanshëm për shembull; panini, biftek, peshqit ose perimet 700 W

  19.99
 • , ,

  VLUESE UJI CLATRONIC WK 3452 WHITE 1.8L

  Kapaciteti: 1.8L Filter i lëvizshëm 2200 W

  19.99
 • , , ,

  CLATRONIC DB 3705

  Pllaka qeramike rezistente ndaj thithjes me sjellje të jashtëzakonshme rrëshqitëse 7 funksione: - Pajisja e spërkatjes - Funksioni i avullit të avullit - Avulli vertikal - Funksioni i tharjes (avulli mund të fiket) - Funksioni i vetë pastrimit (i ndërrueshëm) - Funksioni kundër pikësimit - Sistemi i filtrit anti-llogaritës Kontroll i ndryshueshëm i temperaturës Shpërndarja uniforme e nxehtësisë përmes 40 hundëzave të avullit Kontrolli i avullit me 4 nivele (0-1-2-3) Incl. funksion i vetë-pastrimit (i ndërrueshëm) Enë transparente e ujit (rreth 380 ml) Dorezë e gomuar Kabllo bashkangjitur me bashkim të kthyeshëm 360 ° Drita e treguesit 220–240 V, 50–60 Hz, max 2600 W.

  19.99
 • ,

  APARAT PER ZIRJEN E VEZEVE SENCOR SEG 710BP

  Kapaciteti deri në 7 vezë 3 nivele gatimi Shportë lëvizëse e vezëve e cila lejon servirjen e lehtë të vezëve

  19.99
 • ,

  TOSTER PER WAFFLE ADLER AD 311

  Fuqia 700 W Pllaka non-stick për pastrim të lehtë Procesi i pjekjes i kontrolluar nga termostati

  19.99
 • ,

  APARAT PER PALLAQINKA CLATRONIC CM 3372

  29 cm Non-stick (jo ngjitese) Përfshinë shpërndarësin Baza plastike e izoluar nga nxehtësia 900 W

  19.99
 • ,

  VLUESE E UJIT 1.7L ADLER AD 1274

  1850-2200W Kapaciteti maksimal: 1.7l Kapaciteti min: 0,5l Baza rrotulluese Matës i nivelit të ujit me shkallë Ndriçim LED Mbyllet automatikisht

  19.99
 • ,

  TOSTER BUKE ADLER CR 3037 WHITE 750W

  750 W Pllaka non-stick Pastrim i lehtë Procesi i pjekjes i kontrolluar nga termostati

  19.99
 • , ,

  VLUESE E UJIT TEFAL KO120130

  Materiali: plastikë Filter i lëvizshëm Tregues i nivelit të ujit Element i fshehur i ngrohjes Butoni on/off Fikje automatike

  19.99
 • , ,

  VLUESE UJI GLAS WKS 3680 CLATRONIC 1.7L

  Kapaciteti: 1.7 litra Trup qelqi / çelik Qelqi i sigurisë rezistent ndaj nxehtësisë Kapak çeliku Mbushje dhe zbrazje e lehtë Lidhje lidhëse e rrotullueshme 360 ​​° Ndezës / çaktivizues (blu i ndriçuar) Element i mbuluar i ngrohjes prej çeliku inox Shkyçja automatike Treguesi i jashtëm i nivelit të ujit Mbrojtje e mbinxehjes

  19.99
 • , ,

  BLENDER VIVAX SM-3502 350W

  350W Celik Inox Kapaciteti: 600 mL Shishe material tritan me kapak

  19.99
 • , ,

  Clatronic DB 3706

  Ngjyra: E Bardhë, Blu Lartësia: 145 mm Gjatësia: 340 mm Gjerësia: 115 mm Pllakë Qeramike 2400 W Vëllimi i rezervuarit 350 ml Pesha 1240 g Me avull

  19.99
 • ,

  PJEKES PER PALLAQINKA BOMAN
  CM 2221 CB

  19.99
 • Xhuser Sinbo
  SJ-3143

  Material i pandryshkshëm Gypi i ushqimit: 65mm Ventilim i brendshëm Këmbë gome, për stabilizim shtesë AC 230V, 50Hz, 1000W

  19.99
 • Blender dore Bosch
  MSM14000

  Ngjyra: E bardhe Fuqia: 400 W Materiali: Plastike 2 Vite Garancion

  19.99
 • SET BLENDER SOKANY
  SM-5010S-9

  Fuqia: 600W

  19.99
 • GRIRES BOMANN
  MZ 450 CB 300W

  19.99
 • GRIRES BOMAN
  MZ 464

  19.99
 • SET BLENDER BOMANN
  SMS 349 CB

  19.99
 • ,

  SET MIKSER DHE BLENDER
  CLATRONIC HM 3524

  19.99
 • ,

  APARAT PER KAFE KING
  P 316

  19.99
 • , ,

  VLUESE UJI KING
  K-571

  Materialii strehimit: Porcelan 0.8 L 1750 W Elementi i fshehur i ngrohjes prej çeliku inox Mbrojtje nga ndezja pa ujë Mbyllja automatike kur vlon

  22.99
 • , ,

  MIKSER ME BAZE CLATRONIC
  HMS 3320

  220W 5 nivele të shpejtësisë Turbo Enë për përzierje: 2.5L

  22.99
 • ,

  HEKUR PER HEKUROSJE RUSSELL HOBBS RH24800-56

  Pllakë keramike Teknologji e avullit automatike Sprej me ujë Non-stick 2400w

  22.99
 • BLENDER DORE KING
  K-964

  Fuqia: 550W

  22.99
 • BLENDER DORE MULTIMIX CONTI
  CMB-205

  Fuqia: 300W

  22.99
 • , ,

  MIKSER DORE TEFAL
  HT250138

  Ngjyra: E bardhë Fuqia: 200W 3045386370160

  24.99
 • , ,

  RESHOV ME DY PLLAKA BOMANN
  DKP 5028 CB

  2 pllaka Diametri per pllakën 1 përafërsisht 180 mm Diametri per pllakën 2 përafërsisht 150 mm 1000W

  24.99
 • VLUESE CAMRY CR 1278

  Kapacitet:1,2L Stainless Steel

  24.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE RUSSELL HOBBS 22520-56

  Non Stick 2400 W Autosteam Water spray

  24.99
 • ,

  XHUSER-CITRUS TEFAL ZP300138

  Kapaciteti 0.6 litra Shënuesit e nivelit për matjen e saktë të vëllimit të lëngut 2 filtra Rrotullim i kthyeshëm Ndezje / fikje automatike Kapak mbrojtës Dorezë ergonomike Pastrim i lehtë 25W

  24.99
 • , ,

  PESHORE KUZHINE DIGJITALE TEFAL BC5220V0 5KG

  Kapaciteti i enes: 1.25L për të matur dhe përzier përbërësit Kapacitet 5 kg Funksioni Smart Ndalje automatike

  24.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE TEFAL VIRTUO FV1713E0

  Fuqia: 2000 W Avull i vazhdueshëm: 24 g / min Nxitje e avullit: 90 g / min Avull vertikal Sistemi pikues Pesha: 1 kg Garanci: 2 vite

  24.99
 • RESHOV ME DY PLLAKA ME PLIN
  AKEL AC532

  24.99
 • BLENDER DORE TEFAL TURBOMIX PLUS
  HB100138

  Blender dore Ngjyra:E Bardhë Fuqia: 350W

  24.99
 • GRIRES FELIX
  FL188

  Fuqia: 600W Enë qelqi

  24.99
 • GRIRES KING
  K716

  24.99
 • MIKSER DORE CONTI
  CMX-105

  Fuqia: 300 W

  24.99
 • ,

  COFFEE MAKER GORENJE
  TCM300W

  24.99
 • , ,

  SET BLENDER CLATRONIC SMS 3190

  Seti 3-në-1 200 W 2 shpejtësi Përfshin enë miksuese me cilësi të lartë me shkallë (0.7 litra) Dorezë e gomuar ergonomike

  27.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE TEFAL FV1511E 2000W ACCESS

  2000W Kabllo 1.9 m Ngjyra: e kaltërt Kapaciteti: 0.25l Funksioni me avull vertikal Funksioni me sprej

  27.99
 • , ,

  BLENDER GORENJE HBX 480 QW

  480W Kapaciteti: 0.8L Kabllo: 1m Butoni Turbo Ngjyra: e bardhë Teh i çelikut inox

  27.99
 • GRIRES GORENJE S300W 1L

  Fuqia: 300 W Kapaciteti i enës:1 L Materiali i enës: Plastik Lloji i prerëseve: Çelik

  27.99
 • , ,

  FRITEZE CLATRONIC
  FR 3586

  Kapaciteti: 3L vaj Materiali çelik inox Fuqia: 2000 W Termostati i rregullueshëm Enë e lëvizshme Doreza e izoluar termikisht Mbrojtje nga mbinxehja

  29.00
 • ,

  Zbritje
  vc-1606

  THITHSE ELEKTRIKE VIVAX VC-1606 1600W

  Fuqia: 1600w Rezervari i pluhurit: 3 L Gjatësia e kabllosë: 5 m Garanci: 1 vit

  39.99 29.00
 • ,

  THITHËSE ELEKTRIKE HUGO
  H-T1200W

  Kapaciteti:2L Power:220-240v Fuqia:1200W Gjatësia e kabllës:4.5M Lloji i depozitës së pluhurit: Materiali Thes Vakum :18-20Kpa Ngjyra:e bardhë Garanci: 3 muaj

  29.00
 • , ,

  Mikser dore Bosch
  MFQ3010S

  Ngjyra: E bardhe Fuqia: 300 W 2 shpejtesi Butoni Turbo Garancioni: 2 Vite

  29.99
 • , ,

  Grires Bosch
  MMR08A1

  Ngjyra: E Bardhe Fuqia 400W Madhesia e gotes: 800 ml 2 Vite Garancion

  29.99
 • , ,

  Blender dore Bosch
  MSM2410PW

  Ngjyra: E Bardhe/Vjollce Fuqia 400W, 1 shpejtesi Kembe inox Kyç sigurie 2 Vite Garancion

  29.99
 • , ,

  Blender dore Bosch MSM2410YW

  Ngjyra: E Bardhe/Verdhe Fuqia: 400 W, 1 shpejtesi Doreza ergonomike Peshë e lehtë Celik Inox 2 Vite Garancion

  29.99
 • , ,

  VLUESE UJI TEFAL
  K0150F30

  Kapaciteti: 1.5L Fuqia: 2400W Bazë rrotulluese 360 ​​° Ndalje automatike

  29.99
 • , , ,

  GJEZVE PER KAFE ARZUM
  AR3010

  Kapaciteti: 300mL (4 filxhana) Dizajn i palosshëm Sistemi i sigurisë që parandalon funksionimin pa ujë Siguria e mbinxehjes Baza e rrotullimit 360 shkallë Material i çelikut inox Fuqia: 850 W

  29.99
 • , , ,

  TEFAL FV1711EO VIRTUO

  Fuqia: 1800 W Rritja e avullit: 80 g / min. Avulli i vazhdueshëm:24 g / min

  29.99
 • ,

  BLENDER MESKO MS 4060

  2 shpejtësi Kapaciteti: 1L Fuqia: 500W

  29.99
 • ,

  APARAT PER PERGADITJEN E ORIZIT SRM 1500WH

  Punon në parim gatimi me avull 1.5L (për gatimin e 1200 g orizit) Operacion plotësisht i automatizuar I përshtatshëm për gatimin e të gjitha llojeve të orizit përfshirë orizin për Sushi Kapak qelqi me një hapje për lëshimin e avullit të tepërt Doreza praktike nga të dy palët Këmbët kundër rrëshqitjes Sistemi i trefishtë i sigurisë Aksesorë: Spatula speciale Filxhanin për matjen e orizit dhe ujit

  29.99
 • ,

  FRENCH TOSTER TEFAL TT330D30

  700W çelik inox

  29.99
 • , ,

  BLENDER DORE TEFAL HB101138 ME GOTE INOX 350W

  Çelik inox Përfshin receta Lehtë për t’u përdorur Peshë e lehtë Lehtë për tu pastruar 350W 800mL

  29.99
 • , ,

  VLUESE E UJIT TEFAL KO151530 2400W RED

  Vluese transparente Monitorim 360 shkallë i nivelit të ujit Ngrohës i fshehur Lehtë për tu pastruar 1.5L Filtri qe pastrohet

  29.99
 • , ,

  VLUESE E UJIT TEFAL KO151030 ORANGE 1.5L 2400W

  Kapaciteti: 1.5L Bazë lëvizëse 360 ° Transparente 2400W

  29.99
 • FRITEZE CLATRONIC
  FR 3390

  Kapaciteti: 2L

  29.99
 • FRITEZE BOMANN
  FR 2264 CB

  Kapaciteti: 3L Fuqia: 2000 W

  29.99
 • ,

  PICA PJEKES SEVERIN
  BP2427

  29.99
 • TOSTER PER WAFFLE ARZUM
  AR296 WAFFY

  29.99
 • VLUESE UJI TEFAL
  K0150130

  Kapaciteti: 1.4L Fuqia: 2400W

  29.99
 • BLENDER CREAM MIX ARZUM
  AR192

  29.99
 • Blender dore Bosch
  MSM2410DW

  Ngjyra: E Bardhe/Kalter Fuqia: 400 W, 230 V, 1 shpejtesi 4242005032327 2 Vite Garancion

  29.99
 • BLENDER DORE BOSCH
  MSM2410K

  Garancioni: 2 Vite

  29.99
 • MIKSER I DORES BOSCH
  MFQ3020S

  Fuqia: 300 W Garancioni: 2 Vite

  29.99
 • BLENDER DORE GORENJE
  HB400W

  Ngjyra: E bardhe Fuqia: 400 W Materiali: Plastike

  29.99
 • MIKSER DORE GORENJE
  ME510W

  Fuqia: 425 W Dimensionet: 18.5 × 13.5 × 9 cm Pesha: 1,1 kg

  29.99
 • ,

  APARAT PER BLUARJEN E KAFES
  ARZUM AR151

  29.99
 • ,

  APARAT PER KAFE ARZUM
  AR343

  29.99
 • , ,

  Mikser dore Bosch
  MFQ22100S

  Ngjyra: E Bardhe/Hiri 4 shpejtësi Butoni Turbo Fuqia: 375W Garancioni: 2 Vite

  34.99
 • , ,

  Mikser dore Bosch
  MFQ2210DS

  Ngjyra: E Bardhe/Kalter Fuqia 375W 4 shpejtesi Buton turbo shtese Garancioni: 2 Vite

  34.99
 • , ,

  Vluese uji Bosch
  TWK7601

  Ngjyra: E Bardhe Baza e lëvizshme 360 ​​° Lehtë për tu pastruar Fuqa 2200W Kapaciteti: 1.7 liter Garancioni: 2 Vite Filtri anti-limescale Ndezje / fikje e ndriçuar

  34.99
 • , ,

  Mikser dore Bosch
  MFQ2210PS

  Ngjyra: E Bardhe/Vjollce Fuqia 375W 4 shpejtesi Butoni: Turbo Garancioni: 2 Vite

  34.99
 • , , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE TEFAL FV1251

  Fuqia: 1800W Avull automatik Gjatesia e kabllos: 3m Kapaciteti: 200 mL Program i pastrimit Çelik inox

  34.99
 • , ,

  SET XHUSER SINBO
  SJ 3133

  Set 3 ne 1 Dizajn modern ergonomik Çelik inox Lehtë për t’u përdorur Lëng frutash dhe perimesh Efikasitet dhe fuqi e lartë Sistem i integruar i sigurisë Kapak transparent 1000W

  34.99
 • , , ,

  TOSTER GRILL BOMANN
  KG 2242 CB

  Skarë për grill të dyanshme pa yndyrë 2000 W Materiali: çelik inox Termostati i rregullueshëm Koha e shkurtër e gatimit Pllakë Non-stick Dorezë e izoluar nga nxehtësia Sipërfaqe të mëdha për grill: përafërsisht. 29,5 x 23,5 cm

  34.99
 • , , ,

  APARAT PER KAFE TEFAL CM340811

  Deri në 6 gota (0,6L) Mbajtësi i filtrit hapet automatikisht, me prekjen e një butoni Tregues i nivelit të ujit Kavanoz xhami 600W Kafe e shpejtë Fiket automatikisht pas 30 minutash

  34.99
 • ,

  TEFAL FRENCH TOASTER TT340830

  Ideale për pjesë të bukës të holla ose të trasha Pastrim i lehtë 7 nivele të pjekjes Funksioni STOP (ndalon procesin)

  34.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE TEFAL FV1844E0

  0.27L Pllakë qeramike Dizajn ergonomik Anti-drip 2300W Kabllo 1.95 m

  34.99
 • , ,

  BLENDER TEFAL BL2A0131

  400 W 2 shpejtësi Funksioni "breaker" per thyerjen e akullit Kapacitet 1.5L Përdoret lehtë Garanci: 2 vite

  34.99
 • ,

  BLENDER SENCOR SBL 2210WH

  Ideale për përgatitjen e pijeve me fruta dhe perime të freskëta, koktejeve, salcave, ushqimit për bebe Shishja për përzierje mund të hiqet dhe përdoret si shishe udhëtimi Kapaku parandalon derdhjet aksidentale Pastrohet lehtë 500 W

  34.99
 • ,

  BLENDER FRUTASH ADLER AD4057

  450W Materiali: çelik inox E lehtë për t’u përdorur Dorezë ergonomike 4 shpejtësi të ndryshme të përzierjes Kapaciteti: 1,5l

  34.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE ARZUM AR675 STEAM FIT 201

  Fuqia: 2200W Kapaciteti: 420 ml

  34.99
 • Thithëse elektrike HUGO H-T1600W

  Kapaciteti:3L Power:220-240v Fuqia:1600W Gjatesia kablles:5M Vacum:18-20Kpa 8866000015435

  34.99
 • ,

  Set Blender dhe Grires Bosch
  MSM14200

  Ngjyra: E Bardhe Fuqia: 400w Garancioni: 2 Vite

  34.99
 • GRIRES ARZUM
  AR145

  Fuqia: 400W

  34.99
 • Grires Bosch
  MMR08R2

  Ngjyra: E Kuqe Ene plastike: 0.8 liter Fuqia: 400 W Teh çeliku Mund te futet ne mikrovale 2 Vite Garancion

  34.99
 • ,

  TEFALF V1511E

  Fuqia: 2000 W Kapaciteti i rezervarit të ujit: 220 mL 220 - 240 W

  34.99
 • , , , ,

  TOSTER GRILL CLATRONIC KG 3487

  2000W Termostati i rregullueshëm vazhdimisht Koha e shkurtër e gatimit Pllaka jo-ngjitëse Dorezë e izoluar nga nxehtësia 2 drita treguese për furnizimin me energji elektrike

  39.00
 • , ,

  Vluese uji Bosch
  TWK3A014

  Ngjyra: E Kuqe Kapaciteti 1.7 liter Fuqia: 2400W Garancioni: 2 Vite

  39.99
 • , ,

  Vluese uji Bosch
  TWK7607

  Ngjyra: Krem Fuqia 2200W Kapaciteti: 1.7 l Materiali: plastike Garancioni: 2 Vite

  39.99
 • , ,

  XHUSER CLATRONIC
  AE 3532

  Xhuser profesional automatik me material te çelikut inox 30% më shumë lëng dhe vitamina Nxjerr lëngun nga mollët, karrotat dhe frutat e tjera brenda sekondave pa pasur nevojë t’i copëtoni Kapacitet afër 2L Pa spërkatje 2 shpejtës (0-1-2) Mund të çmontohet plotësisht - pastrim i shpejtë dhe i lehtë Stabilitet i lartë

  39.99
 • , ,

  GRIRES GORENJE
  S400W

  Fuqia: 400 W Kapaciteti: 0.5 L Dimensionet: 25.5 × 15 × 18 cm

  39.99
 • , , ,

  APARAT PER KAFE ME FILTER
  BOSCH TKA3A034

  1100 Watt Filtër i lëvizëshëm për pastrim të lehtë Teknologji Drip Stop për pastërti Ndërprerja automatike Garancioni: 2 Vite

  39.99
 • , ,

  MIKSER DORE BOSCH
  MFQ4030K

  500W Buton Turbo 5 shpejtësi Garancioni: 2 Vite

  39.99
 • , , ,

  ROWENTA DW1120D1

  Fuqia: 2200 W Prodhimi i avullit: 30 g / min Rezervuari i ujit: 250 ml

  39.99
 • , , ,

  TEFAL FV3826EO

  Fuqia: 2100 W Furnizimi i vazhdueshëm me avull: 30 g / min Rritja e avullit: 100 g / min Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 270 ml

  39.99
 • , , ,

  THARESE PER FLOKE REMINGTON 2200W 80KM/H D5210

  2200W Grilë qeramike jonike për ngrohje të barabartë dhe anti statike 3 nxehtësi 2 të shpejtësi Grilë e pasme e lehtë e pastrueshme

  39.99
 • FONTANE PER QOKOLLAD CR 4457

  Plastike rezistente ndaj nxehtësisë së tepërt Mundësia e çmontimit të përbërësve individualë Projektuar për përdorim në shtëpi Dimensionet: lartësia - 37cm gjerësi - 19cm Temperatura: 60C Kapaciteti: 500ml

  39.99
 • , ,

  BLENDER SET TEFAL HB453138

  Çelik inox 450W I lehtë për t’u përdorur 2 shpejtësi

  39.99
 • , ,

  TOSTER GRILL CLATRONIC 2000 W KG 3571

  Skarë e dyanshme (29.5 x 23.5 cm) Hapja 180 ° mundëson grill në një sipërfaqe të madhe 2000 W Materiali çelik inox Termostati rregullueshëm Koha e shkurtër e gatimit Pllaka rezistente ndaj gërvishtjeve Dorezë e madhe, e izoluar nga nxehtësia

  39.99
 • , ,

  TEFAL BL420838 BLENDER ME BOKALL 600

  600W 2 shpejtësi Funksion per bluarjen e akullit Ngjyra e zezë

  39.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE TEFAL Maestro FV3777

  2300W Kapaciteti: 300mL Avull vertikal Sprej Teknologji Anti Calc

  39.99
 • GRILL ACME
  GB100

  39.99
 • TOSTER BOSCH
  TAT3A014

  Garancioni: 2 Vite

  39.99
 • XHUSER HUGOH-J600

  Ngjyra: Argjendi 2 shpejtesi Gotë për lëngje 1.25 l Fuqia 600 W, 220-240 V

  39.99
 • XHUSER BOMAN
  AE 1917 CB  

  39.99
 • BLENDER DORE BOSCH
  MSM66110I

  Garancioni: 2 Vite

  39.99
 • SET BLENDER DORE BOSCH
  MSM6A60

  Garancioni: 2 Vite

  39.99
 • Grires universal Bosch
  MMR15A1

  Fuqia: 550W Kapaciteti: 1500 ml Ngjyra: E Bardhe Garancioni: 2 Vite

  39.99
 • Vluese uji Bosch
  TWK3A011

  Ngjyra:E Bardhe Kapaciteti:1.7L Fuqia:2400w Gjatesia e kabllos:80cm Garancioni: 2 Vite

  39.99
 • APARAT PER KAFE TEFAL CM370811 SUBITO INOX

  Fuqia: 1000 W Kapaciteti: 1.2 l Tregues i nivelit të ujit Ndalje automatike

  39.99
 • , , ,

  TEFAL FV2545E0

  Ngjyra: Vjollce / Bardhë Fuqia: 2000W Kablli: 1.8m Avull vertikal Pllakë Ultragliss/Ultraglide Durilium

  44.99
 • , ,

  APARAT PER BLUARJEN E MISHIT
  CLATRONIC FW 3151

  Fuqia: 1000 W

  44.99
 • , ,

  APARAT PER BLUARJEN E MISHIT
  CLATRONIC FW 3506

  Fuqia: 1200 W Pllakë e mbështjellur me chrome 3 disqe çeliku inox (7/5/3 mm) Thikë çeliku inox

  44.99
 • , ,

  TEFAL FV4911E0

  Fuqia 2000 W Sistemi anti-pikues Sistemi i vetë pastrimit Kapaciteti i rezervuarit të ujit 300 ml Pllaka Ultraglide Durilium

  44.99
 • ,

  HEKUR PER HEKUROSJE TEFAL FV3951E0

  Hekur me avull Durilium 2400W 270mL

  44.99
 • THITHESE ELEKTRIKE HUGO
  12M

  Fuqia thithese: 1600W Ngjyra e bardhë

  44.99
 • Vluese uji Bosch
  TWK6A011

  Ngjyra: E Bardhe/Hirit e erret Fuqia: 2400W Kapaciteti: 1.7 liter Materiali: plastike Garancioni: 2 Vite

  44.99
 • , , , ,

  Zbritje
  MM720CUK

  MIKROVALË HUGO 20L MM720CUK

  Kapaciteti: 20L Fuqia e mikrovalës: 700w Numri i programeve: 5 Dimensionet (Gjerë x Lartë x Thellë): 43 x 23.5 x 33 Ngjyra: E bardhë Garanci: 1 vit

  59.99 49.00
 • ,

  APARAT PER PRERJEN E MISHIT
  METAL AS 3585

  Teh i madh prej çelikut inox Ndezës / çaktivizues Madhësia e rregullueshme (0-15 mm) Pastrim i lehtë Stabilitet i lartë

  49.99
 • ,

  MINISHPORET CLATRONIC MBG 3726

  Kapaciteti i furrës 20 litra Nxehtësia e lartë dhe e poshtme, mund të përdoret në kombinim 4-vendosës; - Nxehtësia e lartë dhe e poshtme - Nxehtësia e lartë - Nxehtësia e poshtme - Off Kontrolli i temperaturës (90 ° C – 230 ° C) 1300 W

  49.99
 • ,

  XHUSER TEFAL ZE420D38

  Fuqia 400W 2 shpejtësi dhe funksioni Pulse Mundesine per bluarjen e akullit Materiali: çelik inox E lehtë për tu pastruar Kapaciteti: 950 mL

  49.99
 • SET BLENDER BOSCH
  MMBM401W

  Garancioni: 2 Vite

  49.99
 • VLUESE UJI GORENJE
  K17G INOX

  Fuqia: 2200 W Kapaciteti: 1.7 Liter Materiali: Inox

  49.99
 • ,

  COFFEE MAKER SEVERIN
  DUO 5801

  49.99
 • , ,

  HEKUR ME BAZE CLATRONIC STACION DBS 3461

  Pllaka: çelik inox Kontroll i rregullueshëm i temperatures Kapaciteti: 1.7L Shpërndarje e barabartë e nxehtësisë përmes 68 hundëzave të pllakës Funksion avulli horizontale dhe vertikale Prodhimi i vazhdueshëm i avullit

  59.00
 • , ,

  Mikser me baze Bosch
  MFQ36460S

  Fuqia:450W Shpejtesia: 5 Dizajn ergonomik E lehte për tu pastruar Diemnsionet e produktit: 154 x 208 x 74 mm Gjatesia e kabllos: 130cm Garancioni: 2 Vite

  59.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE SAMSUNG VCC-4135

  Fuqia: 1600W Kapaciteti: 3L Dimensionet: 23 x 27.5 x 36.5 cm Garanci: 2 vite

  59.99
 • , , ,

  VERTIKALE CLATRONIC TDC 3432 SILVER

  Fuqia:1500W Rezervuari i ujit:1.2L Gjatesia kabllos: 1.80 m Heq rrudhat nga materiale të ndryshme Zgjat jetëgjatësinë e rrobave Kursen kohë gjatë hekurosjes I përshtatshëm për materiale të ndjeshme Hekurosja vertikale e avullit për varjen e rrobave, perdeve etj. Ngrohje e shpejtë Prodhimi i vazhdueshëm i avullit Anti-drip Mbrojtje nga mbinxehja

  59.99
 • , ,

  Thithëse elektrike – CLATRONIC BS 1285

  Strehim çeliku inox Fshesë me korrent i lagësht dhe i thatë i madh dhe i rehatshëm me fuqi 1600 W. Kapaciteti i rezervuarit: përafërsisht. 20 litra Sistemi me shumë filtra Incl. funksioni i ventilatorit, p.sh. për heqjen e lehtë të gjetheve Tërheq papastërtinë e trashë po aq të efektshme sa lëngjet Stabiliteti optimal përmes 4 rollers Rrotullat e devijimit (360 °) lejojnë punë të qetë dhe fleksibël Tub thithjeje të fortë me 2 pjesë ...

  59.99
 • , , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE ROWENTA DW5220F1

  Konsumi i energjisë: 2700 W Prodhimi i vazhdueshëm i avullit: 45 g / min Rritja e avullit: 180 g Avulli vertikal: PO Spërkatje: PO Cilësimet e avullit dhe temperaturës: Rregullimi manual Teknologjia e sipërfaqes së hekurosjes: Patent i patentuar Microsteam 400 HD Laser® me më shumë se 400 vrima avulli Soleplates rrëshqitëse: ***** Rezistenca e pllakës / mbrojtja ndaj gërvishtjes: ***** Këshillë precize: PO Shpërndarja e vazhdueshme e avullit: Krye, anësore dhe qendër Dorezë e rehatshme: PO Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 300 ml Sistemi kundër pikimit - kundër pikimit: PO Modaliteti eko: PO Gjatësia e kabllit të energjisë: 1.9 m Funksioni anti-shkallë kundër shkallës: Parametrat e integruar anti-Scale dhe të shkallës anti Ngjyrat: E Zezë / e Bardhë / Verë Dimensionet e produktit: Gjerësia: 13.5 cm Lartësia: 31 cm Thellësia: 17 cm Pesha: 1.846 kg

  59.99
 • ,

  THITHESE ME UJE VIVAX VCW-2002R

  2000W

  59.99
 • , ,

  MIKSER ME BAZE TEFAL HT312138

  Kapaciteti: 3.5L Çelik inox Butoni Turbo 300W 5 shpejtësi

  59.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE BOSCH BGL2UB110 2200 W E KALTERT

  2200W Kapacitet i madh (Vëllimi i qeseve të pluhurit 3.5 litra) Kompakt Motor Inovativ HiSpin 60% më shumë fuqi thithëse Filtër higjenik Kabllo: 8 m

  59.99
 • ,

  TOSTER GRILL TEFAL GC241D38

  2000W Pllakë non-stick E lehtë për tu pastruar

  59.99
 • , ,

  HEKUR BOSCH 2400W TDA3024020

  Fuqia: 2400 W Sistem i avancuar i shpërndarjen së avullit

  59.99
 • ,

  THITHESE ELEKTRIKE BOTA AQUA FORCA 1800W SR1910

  Dizajn kompakt Rrotullim 360 gradë Aromë lavander që ndryshojnë ajrin në dhomën tuaj

  59.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE TEFAL 2300W FV3922E0

  Rezistente ndaj gërvishtjes Pllakë me material Durilium Kapaciteti: 270 mL 2300W Sistem Anti-drip Avull vertikal

  59.99
 • SET BLENDER DORE BRAUN
  MQ325 HB

  Fuqia: 550W

  59.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE TEFAL FV4944E0

  2500W Pllakë Durilium Sistem Anti-drip Anti-calc Avull vertikal Kabllo 2m

  64.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE SAMSUNG VCC4320S31

  Kapacitet pluhuri: 1.3L Masë: 4.2kg Dimensionet (cm): 28 x 23.8 x 39.5 Energji: 1600W Forcë thithëse: 350W Garanci: 2 vite

  69.00
 • , , , ,

  Mikrovale Clatronic 20L
  MW 785

  Fuqia e mikrovalëve: 700w Numri i programeve: 6 Dimensionet (Gjerë x Lartë x Thellë): 26,5 x 45,5 x 34 Fuqia e instaluar: 1200w Ngjyra: Silver 4006160637175

  69.99
 • , ,

  Blender per peme Bosch MMB21P0R

  Fuqia: 500W Teh Inox Buton me 2 rregullime te shpejtesise Ene plastike 2.4 l Garancioni: 2 Vite

  69.99
 • , , , ,

  TEFAL FV4970EO

  I sigurt për të gjitha materialet Teknologjia e zgjuar siguron ekuilibrin e përsosur të nxehtësisë dhe avullit që i përshtatet të gjitha materialeve 2500W Pllaka rezistente ndaj gërvishtjes Pllaka ofron rrëshqitje të jashtëzakonshme dhe vrima të avullit për hekurosje të shpejtë dhe të lehtë Avull vertikal Anti-drip Eco Mode Auto-off

  69.99
 • , ,

  BLENDER DORE BOSCH MSM87110

  Fuqia:750W Niveli Shpejtesis:12 Volte:220-240V Dimensionet:3402 x 63 x 63 mm Pesha neto:1.1 kg Garancioni: 2 Vite

  69.99
 • , ,

  Thithëse elektrike- GORENJE VC 1821 PSWBU

  Fuqia e motorit: 1.800 W Fuqia terheqjes: 360 W Qese filtër Per pastrim te thate Numri i aksesorëve: 1 Fshesa univerzale Qarkullimi i ajrit: 38 L/s Kapaciteti i thesit: 3 L Tipi i tubit: Teleskopik Gjatësia e tubit: 80 cm Materiali i gypit: Metal Filtrim Hepa Kontroll i vendndodhjes: Kontrolli Rregullim i fuqise me buton rreshqites Nisje e butë Tregues i mbushjes me nbeturina

  69.99
 • BREADMAKER CLATRONIC BBA 3505

  Aparat automatik per pjekjen e bukes Përgaditja automatike e brumit dhe bukes Kapaciteti: 2 litra 12 programe per pjekje 39 settings Ekran LCD E lehtë për tu përdorur

  69.99
 • , ,

  MIKROVAL CLATRONIC MW 791 SILVER 700W

  Mikrovalë 700 W Kapaciteti i furrës 20L 6 nivele Dritë e furrës Dritare e madhe inspektimi Kohëmatës 30-minutësh me sinjal

  69.99
 • ,

  BLENDER SENCOR SBL 7500

  Dy programe: 45/60 sekonda per 2 kategori të frutave: - (Frutat / Perimet si Luleshtrydhet dhe Domatet etj.) - (Frutat / Perimet si Ananas dhe Karrota) Shishe unike sportive 0,6-litra Një shishe tjeter çelik inox 0.6-litra Kapak me mekanizëm mbyllës sigurie që parandalon rrjedhjen Veshje Titani 800W Mekanizmi i integruar i sigurisë per siguri maksimale gjatë përdorimit

  69.99
 • ,

  MAKINE PER PRERJEN E MISHIT ADLER AD 4701

  Materiali: çelik inox Thikë me diametër 16,5 cm Këmbët e gomës 200W

  69.99
 • ,

  FRITEZ TEFAL FR333070

  Kapacitet: 3L vaj Kapacitet:: 1.2 kg Teknologji e zonës së ftohtë Sistem i shpejtë i ngrohjes Termostati i rregullueshëm Sipërfaqja e çelikut Enë lëvizëse

  69.99
 • , ,

  MAKIN PER BLUARJEN E MISHIT TEFAL NE105838

  Fuqia: 1400 W Grirje deri në 1.7 kg në minutë Materiali: Çelik Inox

  69.99
 • ,

  HEKUR PER HEKUROSJE BOSCH TDA5024010

  Fuqia: 2400 W Kapaciteti: 350 mL Sistem Anti-drip 3AntiCalc Dizajn me 3 zona gëlqerore për shpërndarje optimale të avullit dhe rrëshqitje të lehtë

  69.99
 • , , ,

  HEKUR ME BAZË CLATRONIC DBS 3749 2300W

  Pllakë nga keramika, rezistente ndaj gervishjeve 3.5bar fuqia e presionit të avullit Deri në 90g/min avull 1.2L kapaciteti i rezervarit, mjaftushëm për 80min hekurosje . Garanci: 3 muaj

  69.99
 • APARAT PER ZIRJE BRAUN
  FS20

  I përshtatshëm për zierje të perimeve

  69.99
 • ,

  Thithëse elektrike- Gorenje VC 1821

  Disenjua/ngjyra: E bardhë Gjatesia e kabllit: 5 m Fuqia e motorit: 800 W Dimensionet (Gjer x Lart x Thell): 44 × 30,5 × 24,5 cm Dimensionet e paketimit(Gjer x Lart x Thell): 50 × 36,5 × 29 cm Pesha neto: 4,9 kg Pesha bruto e pajisjes: 7,2 kg Fuqia e instaluar: 600 w

  69.99
 • APARAT PER KAFE KRUPS DOLCE GUSTO KP100B31 NDG PICCOLO ANTHRACITE

  Fuqia: 1500 W Presioni: 15 bar Lloji i kafes: Espreso, Caffee, Cappuchino & Nescafe Kapaciteti i ujit: 0.6 L Funksion për kafe të nxehtë & të ftohtë Klasi i energjisë A

  69.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE CONTI
  CU-205

  Fuqia e motorrit 2400W Uji filtrohet 2300mSS (196mbar) fuqi thithëse Kapaciteti i kontejnerit me pluhur 3L Rrotat e rrotullueshme 360 ​​° Mundësitë e pastrimit të ajrit / fryrjes së ajrit Parfum freskues dhome

  74.99
 • , ,

  APARAT PER KAFE BOSCH TKA6A041

  Fuqia: 1200 W Kapaciteti: 1.25 l Tregues i nivelit të ujit Ndalje automatike Garancioni: 2 Vite

  74.99
 • , , ,

  ROWENTA DW5127F1

  Fuqia: 2600 W Kontroll të avullit dhe të temperaturës Pllakë me teknologji të patentuar "Microsteam400" Moda: ECO qe kursen deri në 20% energji Avulli vertikal Kontrolli i avullit dhe i temperaturës Rezistent ndaj gërvishtjeve Anti-drip Kabllo 1.9m Kapaciteti: 300mL

  74.99
 • , ,

  THITHSE ELEKTRIKE SAMSUNG VCC5240 S3R/BOL

  1800W Ngjyra e kuqe Aksesor: 2 ne 1

  74.99
 • , ,

  HEKUR PER HKUROSJE BOSCH TDA5028110

  2800W Sistem Anti-drip Sistem vertikal Ndalje automatike Kapaciteti: 350 mL

  74.99
 • GRILL BOSCH
  TFB3302V

  Garancioni: 2 Vite

  74.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE BOSCH TDA502801T

  2800W Pllakë CeraniumGlissée me kanale avulli Shpërndarje optimale e avullit 3AntiCalc (vetë-pastrim) Kapaciteti: 350 mL QuickFilling Kabllo: 2.5 m

  74.99
 • APARAT PER PRERJEN E MISHIT
  BOSCH MAS62R1N

  Fuqia: 110 W Thikë inoksi Mbrojtëse gishti me mbajtëse Rregullim i trashësisë së prerjes deri 15 mm Garancioni: 2 Vite

  79.00
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE SAMSUNG VC4550

  Fuqia e motorit: 1800W Fuqia thithëse : 370W Lloji i depozitës së pluhurit : Me plastikë Kapaciteti i pluhurit : 1.3L Rregullator i fuqisë Tregues për mbushjen e thesit Gjatësia e kabllit : 6m

  79.99
 • , ,

  Thithëse elektrike -Gorenje VC 2222 GLBU

  Fuqia e motorit: 200 W Fuqia terheqjes: 420 W Qese filtër Per pastrim te thate Numri i aksesorëve: 3 Fshese per parket Qarkullimi i ajrit: 42 L/s Kapaciteti i thesit: 3 L Tipi i tubit: Teleskopik Gjatësia e tubit: 86 cm Materiali i gypit: Metal Filtrim Hepa Kontroll i vendndodhjes: Kontrolli Komandimi me buton Nisje e butë Tregues i mbushjes me nbeturina Aksesorë: 3 Kabllo i perkulshëm Gjatësia maksimale (Kabllo, fshesa dhe tubi): 9 m Vertikal ose horizontal Hallkë për vendosjen e tubit

  79.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE GORENJE VC 2228 esbu

  2,200 W 19 m Filtrimi HEPA

  79.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE BOSCH BSG6A210A KALTERT

  Kapaciteti i qeseve të pluhurit: XL 9 m 3 rrota Tregues i plotësimit të qeseve të pluhurit Pesha: 4,7 kg

  79.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE BOSCH TDA503001P

  3000 W Pllaka CeraniumGlissée Dizajn për shpërndarje optimale të avullit dhe rrëshqitje të përsosur DripStop: eliminon rrezikun për shenjat e ujit

  79.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE GORENJE ME FILTER VC 1601 BUWDV1600W

  Fuqia: 1600 W Filtrimi HEPA Kapaciteti i çantës: 5L Numri i rrotave: 4 Furça universale Ngjyra: blu

  79.99
 • , ,

  HEKUR BOSCH 2400W TDA502412E

  Pajisja fiket automatikisht në ndalesë Pllakë qeramike me kanale avulli Rezistent ndaj gërvishjeve Shpërndarje optimale e avullit

  79.99
 • BLENDER BOSCH
  MMBM7G3M

  Garancioni: 2 Vite

  79.99
 • MIKSER ME BAZE BOSCH
  MUM4405

  Ngjyra: E bardhë Kapaciteti: 3.9 L, 2 KG brum Fuqia: 500w 4 shpejtesi Garancioni: 2 Vite

  79.99
 • Thithëse elektrike – GORENJE
  VC 2221 RPW

  Fuqia e motorit: 2.200 W Fuqia terheqjes: 420 W Qese filtër Per pastrim te thate Numri i aksesorëve: 3 Qarkullimi i ajrit: 42 L/s Kapaciteti i thesit: 3 L Tipi i tubit: Teleskopik Gjatësia e tubit: 86 cm Materiali i gypit: Metal Filtrim Hepa Kontroll i vendndodhjes: Kontrolli Komandimi me buton Nisje e butë Tregues i mbushjes me nbeturina

  79.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE ROWENTA R03724EA

  Fuqia e motorit: 750W Klasa e energjisë: A 2 nivele filtrimi Niveli i zhurmës : 79dB Kapaciteti i pluhurit: 1.5L Garanci: 2 vite

  84.99
 • ,

  THITHSE ROWENTA RO2933 750V

  750W Pa qese Kabllo: 5m

  89.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE BOSCH BGL2UA112 BLUE GL-20

  600W Klasa e energjisë A Filtri higjenik Lapaciteti i qeseve 3.5l

  89.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE ME FILTER ROWENTA R03729EA

  750 W 2 Nivele te filtrimit Kuti e filtrimit 1.5L Pa thes Dorezë klasike E lehtë për tu pastruar

  89.99
 • ,

  XHUSER TEFAL ZE550D38

  800 W Kapaciteti: 2L Materiali: çelik inox dhe plastike Furça pastrimi 1 filter 2 shpejtësi

  89.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE BOSCH BGL2UA2008 2400W E KUQE

  Kapaciteti 3.5L 600W Klasa e energjisë A Pa thes

  89.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE BOSCH BGL2UC110 E KUQE

  2200W Kapacitet i lartë: 3.5L Me peshë të lehtë vetëm 3.0 kg Filtra higjienikë Arrin klasën B të emetimit të pluhurit Furça e palosshme Dorezë ergonomike Vëllimi i qeseve të filtrit: L 8 m

  89.99
 • APARAT PER BLUARJEN E MISHIT
  TEFAL NE205138

  Fuqia: 1400W

  89.99
 • MULTI BLENDER BOSCH MCM3100W

  Fuqia: 800 W Enë: 2.3L Nivele shpejtësie: 2 20 Funksione Lloji i prerëseve: Çelik Thika për coptim,preres etj Garancioni: 2 Vite

  89.99
 • PRERESE MISHI BOSCH MAS6151R

  Fuqia:110W Lloji i prerëses: Çelik Rregullim te prerjes deri ne 15 mm Mbajtes i ushqimit Garancioni: 2 Vite

  99.00
 • , ,

  MIKROVALE SAMSUNG MS23F301TAS/OL SILVER

  Kapaciteti: 23L Programe: 6 Ekran LED Material qeramike 800W Garanci: 2 vite

  99.90
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE ROWENTA RO3798EA

  1.5L 750W Kabllo 6.2 m

  99.90
 • , ,

  THITHSE ELEKTRIKE SAMSUNG VC07M2110SB/GE 700W

  Fuqia: 700 W Kapaciteti: 1.5 l Kabllo: 9 m

  99.90
 • , ,

  THITHSE ELEKTRIKE SAMSUNG VC07UHNJGBB/OL 750W

  Fuqia: 750W Kapaciteti: 3L Brusha 3 në 1

  99.90
 • , ,

  HEKUR BOSCH 3000W TDA703021A

  SensorSecure: Ndalje automatike Program Antishine: mbron materialet delikate dhe me ngjyrë të errët i-Temp: temperature automatike 3AntiCalc 3200 W Pllakë CeraniumGlissée Sistem i avancuar i shpërndarjes së avullit Kapacitet: 340mL

  99.90
 • APARAT PER BLUARJEN E MISHIT
  BOSCH MFW45020

  Ngjyra: Hiri Fuqia: 1600 W Kapaciteti: 2.7 kg/min Grirëse mishi në 5 madhësi Aks rezervë për bluarjen e qofteve dhe sallamë Garancioni: 2 Vite

  99.90
 • MIKSER ME BAZE PROFESIONAL BOSCH MUM4825

  Garancioni: 2 Vite

  99.90
 • MIKROVALE ELECTROLUX EMM 21000

  732543096572

  99.90
 • , ,

  HEKUR ME BAZE TEFAL SV6020E0

  Material kermaik 1200mL 2200W Ngrohje e shpejte I lehte per tu mirembajtur Garanci: 2 vite

  99.99
 • , ,

  MIKSER ME BAZE BOSCH
  MUM44R1

  Ngjyra: E Kuqe Kapaciteti: 3.9 L, 2.7 KG brum Fuqia: 500 W 4 shpejtesi Garancioni: 2 Vite

  109.90
 • , ,

  THITHSE ELEKTRIKE SAMSUNG VC07M25G0WC/GE 750W

  750W 2.5L Heq pluhurin me vëllim të madh Efikas ne energji Pajisje 2-në-1 Filtra e alergjentit Me qese Rotacion 360 shkalle

  109.90
 • , ,

  THITHSE ELEKTRIKE SAMSUNG VC07RVNJGRL/OL 750W

  750W Kapaciteti i pluhurit: 3L Klasa e energjisë A Aksesor 3 në 1

  109.90
 • , ,

  THITHSE ELEKTRIKE SAMSUNG VC07M21A0V1/GE

  700W Kapaciteti: 1.5L Filter HEPA Kabllo: 9m

  109.90
 • XHUSER BOSCH
  MES25CO

  Ngjyra: E bardhë / Kuqe Gotë për lëngje 1.25 l Fuqia: 700 W Garancioni: 2 Vite

  109.90
 • APARAT PER BLUARJEN E MISHIT
  BOSCH MFW3630I

  Ngjyra: E Bardhë / Portokalli Kablli: 1.2m Kapaciteti: 1.9 kg / min Fuqia: 1600 W Garancioni: 2 Vite

  109.90
 • , , ,

  HEKUR ME BAZE TEFAL SV6040EO

  Fuqia: 2200 W Sasia e avullit: 100 g / min Shkarkimi i avullit: 180 g / min Pompë uji: 5.2 bar Avulli vertikal Vendosja e avullit dhe e temperaturës rregullim manual Koha e ngrohjes: 2 min Qëndrueshmëria e bordit të hekurosjes / rezistenca e gërvishtjes *** Shpërndarja e vazhdueshme e avullit Dorezë e rehatshme Gjatësia e kordonit të energjisë 1.60 m Kapaciteti i rezervuarit të ujit (L) 1.2 L Hapësira e ruajtjes së kabllove

  109.99
 • ,

  HEKUR ME BAZE CAMRY CR 5027 1.6L

  Avulli i vazhdueshëm Kapaciteti:1,6l Fuqia: 1950-2600W Pllakë qeramike Hekurosje horizontale dhe vertikale Filtri anti-calc Sistemi i vetë-pastrimit

  109.99
 • ,

  BREAD MAKER TEFAL PF210138 

  12 programe për pjekje Lehtë për tu pastruar Madësia kompakte (lehte per tu transportuar) Vjen me një broshurë udhëzimesh me shumë receta buke që ju të provoni Gjithçka është automatike 500-1kg 3 nivele të pjekjes Ekran LCD Fuqia: 720 W

  119.90
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE BOSCH BGL3A132 600W E KUQE

  Dizajn ergonomik 2200 W Efikasiteti i energjisë A 4 litra kapacitet Filtër për cilësinë e ajrit të daljes Furça parketi e përshtatshme për pastrimin e sipërfaqeve delikate

  119.90
 • , , ,

  HEKUR ME BAZE TEFAL SV5030E0

  2200W Pllaka me material qeramike Ngrohje e shpejtë Funksioni eko Hekurosje vertikale Anti Calc

  119.90
 • , ,

  THITHSE ELEKTRIKE SAMSUNG VC07VHNJGBL/OL 750W

  750W Kapaciteti: 3L Aksesor 3 ne 1 Filter Cyclon Klasa e energjise A 750 W Kabllo: 7m

  119.90
 • ,

  MIKSER PROFESIONAL SENCOR STM 3626YL

  Enë prej çeliku inox me 4 litra Kapaciteti për të përgatitur deri në 1.6 kg brumë Ideale për përgatitjen e sasive të brumit, kremës, etj. 6 shpejtësi 600 W

  119.90
 • ,

  MIKSER PROFESIONAL SENCOR STM 3625VT

  Enë prej çeliku inox me 4 litra Kapaciteti për të përgatitur deri në 1.6 kg brumë Ideale për përgatitjen e sasive të brumit, kremës, etj. 6 shpejtësi 600 W

  119.90
 • BLENDER BRAUN
  MX-2000

  Fuqia: 220W

  119.90
 • NUTRIBULLET 12 ELEMENTE

  Fuqia:600W Kapaciteti:0.7L Numri Aksesoreve:12 Pesha:3.55 kg

  119.90
 • MIKSER DORE BRAUN
  M1000

  Fuqia: 500 W 5 Shpejtësi, plus Turbo

  119.99
 • , ,

  MIKROVALE SAMSUNG MG23F301TAK/OL BLACK

  Brendësia qeramike Sistemi trefish i shpërndarjes Mundesia ECO Lehtë për tu pastruar Rezistente ndaj gërvishtjeve Anti-bakterial 23L Sinjal në përfundim të pjekjes

  129.90
 • , ,

  MIKROVALE AEG MFD2025S-M

  Çelik inox 20L Mënyrat e gatimit: skare dhe mikrovale Ekran dixhital Auto programe Fuqia e mikrovalës: 800W Fuqia në skarë: 1000 W Ndriçim i brendshëm

  129.90
 • , ,

  XHUSER SENCOR SSJ 4070 SL 400W

  400W 2 enë x 0.8l

  129.90
 • , , ,

  HEKUR ME BAZE TEFAL GV4630E0

  Kompakte dhe e lehtë për t’u përdorur Ngrohje e brendshme e cila prodhon avull me presion të lartë Avull vertikal Pllakë me material qeramike 2200W

  129.90
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE ME BAZE TEFAL GV4620 4.2BAR 2300W

  Ngrohje e shpejtë Kapaciteti: 700mL Pllakë qeramike Termostat i ndryshueshëm 3x më shumë avull Dizajn kompakt 2200W

  139.90
 • , ,

  Mikrovale montuese Hugo 20L
  AG820BGX

  Fuqia e mikrovalëve: 700w Fuqia e zgarës(grill): 1000w Numri i programeve: 8 Dimensionet (Gjerë x Lartë x Thellë): 59.5 x 38 x 34 Ngjyra: Inox

  139.90
 • , ,

  HEKUR TEFAL ME BAZE GV6721EO

  Fuqia: 2200 W Kapaciteti: 1.5L 5 nivele te presionit te avullit Nxehje e shpejtë: koha maksimale e nxehtësisë - 2 minutëshe Avull vertikal për rroba të varura Ndërprerje automatike Garanci: 2 vite

  149.90
 • ,

  Thithëse elektrike- Rowenta RO6984EA

  Fuqia maksimale e hyrjes: 750 W, Klasa e efikasitetit të energjisë: A, Konsumi vjetor i energjisë: 28 kWh. Lloji: Vakumi i cilindrit, Lloji i enës së pluhurit: Bagless, Kapaciteti i pluhurit: 2.5 L. Lloji i pastrimit: E thatë, Përdorimi i duhur: Shtëpi, Sipërfaqet e pastrimit: Qilim, dysheme e fortë. Gjatësia e kordonit: 6.2 m. Gjerësia e paletës: 44.4 cm, Gjatësia e paletës: 80 cm, Lartësia e paletës: 120 cm

  149.90
 • NUTRIBULLET PRO FAMILY SET 9 PCS

  Fuqia:900 W Kapaciteti:0.9 L Numri Aksesoreve:7 Pesha:3.65 kg

  149.90
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE ME BAZ TEFAL SV8030E0

  Ideale për çdo material Teknologji e avancuar anti-calc Pllaka rrëshqitëse Durilium 2800W Avull vertikal Ngrohje e shpejtë Auto-off Kabllo 1.6m Kapaciteti: 1.8L

  149.99
 • ,

  MIKROVALE MONTUESE GORENJE  BM300X

  Fuqia e mikrovalëve: 800 W Volumi i furrës: 20 L Komanda elektronike Garancion 1 vit

  169.90
 • PRERESE MISHI BOSCH MAS9454 140W 15MM SILVER

  Fuqia:140W Lloji i prerëses: Çelik Rregullim te prerjes deri ne 15 mm Mbajtes i ushqimit Garancioni: 2 Vite

  179.90
 • , ,

  APARAT PER KAFFE X7 ROSSO 230V

  Aparat për esspreso

  199.90
 • MIKSER ME BAZE BOSCH
  MUM58K20

  Garancioni: 2 Vite

  199.90
 • ,

  APARAT PER KAFE ILLY
  6603 Y1

  199.90
 • ,

  APARAT PER ESSPRESO ILLY
  6665 X7

  199.90