Shërbimi për klient

Makinë për qethje

Cmimi

Lloji • , ,

  MAKINE PER QETHJE CLATRONIC HSM 3430

  Materiali i çelikut inox Krehër për 4 gjatësi të prerjes: (3, 6, 9, 12 mm) Furça e pastrimit 230-240 V

  8.99
 • , ,

  MAKINE PER QETHJE AEG HSM/R 5596

  Materiali: çeliku inox Gjatësia e rregullueshme e prerjes: 3-16 mm

  16.99
 • , ,

  MAKINE PER FLOKE BABYLISS E695E

  BaByliss E695E vjen me 8 bashkangjitje krehër që ju lejojnë të prerë flokët tuaj në një gjatësi midis 3 dhe 25 milimetra.

  19.99
 • , ,

  MAKINE PER QETHJE BABYLISS E696E

  2 Krehër, furçë pastrimi, vaj Gjatësia e prerjes 2mm - 39mm Rimbushëse Garanci: 2 vite

  24.99
 • , ,

  MAKINE PER QETHJE ROWENTA TN1050F1

  3-13 mm (3, 6, 10, 13) Ngjyra: Blu Materiali Celik Inox Garanci: 2 vite

  24.99
 • MAKINE PER QETHJE BABYLISS E707E

  Tehu 40 mm i bërë prej çeliku i pandryshkshëm Gjithsej 11 udhëzues prerës për flokët dhe mjekrën Funksioni i turbo + 20% performanca e prerjes Funksionimi i baterisë 30 minuta jetë Qese për ruajtje, krehër, gërshërë, vaj, furçë pastrimi Garanci: 2 vite

  24.99
 • , ,

  MAKINE PER QETHJE ROWENTA TN2300F0

  Çelik Inox 5 pozicione te prerjes: 3-7 mm Rrotullimet e motorit 7100rpm Mund të përdoret me mbushje dhe me energji elektrike Garanci: 2 vite

  34.99
 • ,

  MAKINE PER QETHJE REMINGTON APPRENTICE HC5018

  Prerje ne gjatesi te flokëve Minimum 3 mm dhe max 1.8 cm Pesë kombimnime te prerjes që variojnë nga 3-18mm (3mm, 6mm, 9mm, 12mm, 18mm) Materiali i thikave çelik Garanci: 2 vite

  39.99
 • ,

  SET ROWENTA TN1410F0

  Përformanc e lartë e prerjesë Rrotullimet e motorit  6250 rpm Gjatësia e prerjesë 1mm - 30mm 2 krehër Bazë për karikim Garanci: 2 vite

  39.99
 • ,

  MAKINE PER QETHJE REMINGTON HC5035

  Prerje me gjatësi: 1.5mm - 2.5cm 9 kombinime te krehërve me ngjyra Garanci: 2 vite

  49.99
 • MAKINE PER QETHJE BRAUN HC3050

  Prerje efikase e madhe Pastohet leht dhe rezistente ndaj ujit Prerje deri në 30 min me një karikim Garanci: 2 vite

  49.99
 • , ,

  MAKINE PER QETHJE BRAUN HC5050

  Rezistente ndaj ujit Gjatësi të ndryshme te prerjes Garanci: 2 vite

  59.99