Shërbimi për klient

Mikrovale

Cmimi

Brendi

Lloji

Programet • , , , ,

  Zbritje
  MM720CUK

  MIKROVALË HUGO 20L MM720CUK

  Kapaciteti: 20L Fuqia e mikrovalës: 700w Numri i programeve: 5 Dimensionet (Gjerë x Lartë x Thellë): 43 x 23.5 x 33 Ngjyra: E bardhë Garanci: 1 vit

  59.99 49.00
 • , , , ,

  Mikrovale Clatronic 20L
  MW 785

  Fuqia e mikrovalëve: 700w Numri i programeve: 6 Dimensionet (Gjerë x Lartë x Thellë): 26,5 x 45,5 x 34 Fuqia e instaluar: 1200w Ngjyra: Silver 4006160637175

  69.99
 • , ,

  MIKROVAL CLATRONIC MW 791 SILVER 700W

  Mikrovalë 700 W Kapaciteti i furrës 20L 6 nivele Dritë e furrës Dritare e madhe inspektimi Kohëmatës 30-minutësh me sinjal

  69.99
 • , ,

  MIKROVALE SAMSUNG MS23F301TAS/OL SILVER

  Kapaciteti: 23L Programe: 6 Ekran LED Material qeramike 800W Garanci: 2 vite

  99.90
 • MIKROVALE ELECTROLUX EMM 21000

  732543096572

  99.90
 • , ,

  MIKROVALE SAMSUNG MG23F301TAK/OL BLACK

  Brendësia qeramike Sistemi trefish i shpërndarjes Mundesia ECO Lehtë për tu pastruar Rezistente ndaj gërvishtjeve Anti-bakterial 23L Sinjal në përfundim të pjekjes

  129.90
 • , ,

  MIKROVALE AEG MFD2025S-M

  Çelik inox 20L Mënyrat e gatimit: skare dhe mikrovale Ekran dixhital Auto programe Fuqia e mikrovalës: 800W Fuqia në skarë: 1000 W Ndriçim i brendshëm

  129.90
 • , ,

  Mikrovale montuese Hugo 20L
  AG820BGX

  Fuqia e mikrovalëve: 700w Fuqia e zgarës(grill): 1000w Numri i programeve: 8 Dimensionet (Gjerë x Lartë x Thellë): 59.5 x 38 x 34 Ngjyra: Inox

  139.90
 • ,

  MIKROVALE MONTUESE GORENJE  BM300X

  Fuqia e mikrovalëve: 800 W Volumi i furrës: 20 L Komanda elektronike Garancion 1 vit

  169.90