Shërbimi për klient

Thithëse elektrike

Cmimi

Lloji • , ,

  Thithëse dore- CLATRONIC AKS 828

  Fuqia: 25 W Mundësi pastrimi : pluhur dhe lëngje Lloji i depozitës së pluhurit : Plastik Kapaciteti i pluhurit : 0.7L

  19.99
 • ,

  THITHËSE ELEKTRIKE HUGO
  H-T1200W

  Kapaciteti:2L Power:220-240v Fuqia:1200W Gjatësia e kabllës:4.5M Lloji i depozitës së pluhurit: Materiali Thes Vakum :18-20Kpa Ngjyra:e bardhë Garanci: 3 muaj

  29.00
 • ,

  Zbritje
  vc-1606

  THITHSE ELEKTRIKE VIVAX VC-1606 1600W

  Fuqia: 1600w Rezervari i pluhurit: 3 L Gjatësia e kabllosë: 5 m Garanci: 1 vit

  39.99 29.00
 • Thithëse elektrike HUGO H-T1600W

  Kapaciteti:3L Power:220-240v Fuqia:1600W Gjatesia kablles:5M Vacum:18-20Kpa 8866000015435

  34.99
 • THITHESE ELEKTRIKE HUGO
  12M

  Fuqia thithese: 1600W Ngjyra e bardhë

  44.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE SAMSUNG VCC-4135

  Fuqia: 1600W Kapaciteti: 3L Dimensionet: 23 x 27.5 x 36.5 cm Garanci: 2 vite

  59.99
 • , ,

  Thithëse elektrike – CLATRONIC BS 1285

  Strehim çeliku inox Fshesë me korrent i lagësht dhe i thatë i madh dhe i rehatshëm me fuqi 1600 W. Kapaciteti i rezervuarit: përafërsisht. 20 litra Sistemi me shumë filtra Incl. funksioni i ventilatorit, p.sh. për heqjen e lehtë të gjetheve Tërheq papastërtinë e trashë po aq të efektshme sa lëngjet Stabiliteti optimal përmes 4 rollers Rrotullat e devijimit (360 °) lejojnë punë të qetë dhe fleksibël Tub thithjeje të fortë me 2 pjesë ...

  59.99
 • ,

  THITHESE ME UJE VIVAX VCW-2002R

  2000W

  59.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE BOSCH BGL2UB110 2200 W E KALTERT

  2200W Kapacitet i madh (Vëllimi i qeseve të pluhurit 3.5 litra) Kompakt Motor Inovativ HiSpin 60% më shumë fuqi thithëse Filtër higjenik Kabllo: 8 m

  59.99
 • ,

  THITHESE ELEKTRIKE BOTA AQUA FORCA 1800W SR1910

  Dizajn kompakt Rrotullim 360 gradë Aromë lavander që ndryshojnë ajrin në dhomën tuaj

  59.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE SAMSUNG VCC4320S31

  Kapacitet pluhuri: 1.3L Masë: 4.2kg Dimensionet (cm): 28 x 23.8 x 39.5 Energji: 1600W Forcë thithëse: 350W Garanci: 2 vite

  69.00
 • , ,

  Thithëse elektrike- GORENJE VC 1821 PSWBU

  Fuqia e motorit: 1.800 W Fuqia terheqjes: 360 W Qese filtër Per pastrim te thate Numri i aksesorëve: 1 Fshesa univerzale Qarkullimi i ajrit: 38 L/s Kapaciteti i thesit: 3 L Tipi i tubit: Teleskopik Gjatësia e tubit: 80 cm Materiali i gypit: Metal Filtrim Hepa Kontroll i vendndodhjes: Kontrolli Rregullim i fuqise me buton rreshqites Nisje e butë Tregues i mbushjes me nbeturina

  69.99
 • ,

  Thithëse elektrike- Gorenje VC 1821

  Disenjua/ngjyra: E bardhë Gjatesia e kabllit: 5 m Fuqia e motorit: 800 W Dimensionet (Gjer x Lart x Thell): 44 × 30,5 × 24,5 cm Dimensionet e paketimit(Gjer x Lart x Thell): 50 × 36,5 × 29 cm Pesha neto: 4,9 kg Pesha bruto e pajisjes: 7,2 kg Fuqia e instaluar: 600 w

  69.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE CONTI
  CU-205

  Fuqia e motorrit 2400W Uji filtrohet 2300mSS (196mbar) fuqi thithëse Kapaciteti i kontejnerit me pluhur 3L Rrotat e rrotullueshme 360 ​​° Mundësitë e pastrimit të ajrit / fryrjes së ajrit Parfum freskues dhome

  74.99
 • , ,

  THITHSE ELEKTRIKE SAMSUNG VCC5240 S3R/BOL

  1800W Ngjyra e kuqe Aksesor: 2 ne 1

  74.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE SAMSUNG VC4550

  Fuqia e motorit: 1800W Fuqia thithëse : 370W Lloji i depozitës së pluhurit : Me plastikë Kapaciteti i pluhurit : 1.3L Rregullator i fuqisë Tregues për mbushjen e thesit Gjatësia e kabllit : 6m

  79.99
 • , ,

  Thithëse elektrike -Gorenje VC 2222 GLBU

  Fuqia e motorit: 200 W Fuqia terheqjes: 420 W Qese filtër Per pastrim te thate Numri i aksesorëve: 3 Fshese per parket Qarkullimi i ajrit: 42 L/s Kapaciteti i thesit: 3 L Tipi i tubit: Teleskopik Gjatësia e tubit: 86 cm Materiali i gypit: Metal Filtrim Hepa Kontroll i vendndodhjes: Kontrolli Komandimi me buton Nisje e butë Tregues i mbushjes me nbeturina Aksesorë: 3 Kabllo i perkulshëm Gjatësia maksimale (Kabllo, fshesa dhe tubi): 9 m Vertikal ose horizontal Hallkë për vendosjen e tubit

  79.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE GORENJE VC 2228 esbu

  2,200 W 19 m Filtrimi HEPA

  79.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE BOSCH BSG6A210A KALTERT

  Kapaciteti i qeseve të pluhurit: XL 9 m 3 rrota Tregues i plotësimit të qeseve të pluhurit Pesha: 4,7 kg

  79.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE GORENJE ME FILTER VC 1601 BUWDV1600W

  Fuqia: 1600 W Filtrimi HEPA Kapaciteti i çantës: 5L Numri i rrotave: 4 Furça universale Ngjyra: blu

  79.99
 • Thithëse elektrike – GORENJE
  VC 2221 RPW

  Fuqia e motorit: 2.200 W Fuqia terheqjes: 420 W Qese filtër Per pastrim te thate Numri i aksesorëve: 3 Qarkullimi i ajrit: 42 L/s Kapaciteti i thesit: 3 L Tipi i tubit: Teleskopik Gjatësia e tubit: 86 cm Materiali i gypit: Metal Filtrim Hepa Kontroll i vendndodhjes: Kontrolli Komandimi me buton Nisje e butë Tregues i mbushjes me nbeturina

  79.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE ROWENTA R03724EA

  Fuqia e motorit: 750W Klasa e energjisë: A 2 nivele filtrimi Niveli i zhurmës : 79dB Kapaciteti i pluhurit: 1.5L Garanci: 2 vite

  84.99
 • ,

  THITHSE ROWENTA RO2933 750V

  750W Pa qese Kabllo: 5m

  89.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE BOSCH BGL2UA112 BLUE GL-20

  600W Klasa e energjisë A Filtri higjenik Lapaciteti i qeseve 3.5l

  89.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE ME FILTER ROWENTA R03729EA

  750 W 2 Nivele te filtrimit Kuti e filtrimit 1.5L Pa thes Dorezë klasike E lehtë për tu pastruar

  89.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE BOSCH BGL2UA2008 2400W E KUQE

  Kapaciteti 3.5L 600W Klasa e energjisë A Pa thes

  89.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE BOSCH BGL2UC110 E KUQE

  2200W Kapacitet i lartë: 3.5L Me peshë të lehtë vetëm 3.0 kg Filtra higjienikë Arrin klasën B të emetimit të pluhurit Furça e palosshme Dorezë ergonomike Vëllimi i qeseve të filtrit: L 8 m

  89.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE ROWENTA RO3798EA

  1.5L 750W Kabllo 6.2 m

  99.90
 • , ,

  THITHSE ELEKTRIKE SAMSUNG VC07M2110SB/GE 700W

  Fuqia: 700 W Kapaciteti: 1.5 l Kabllo: 9 m

  99.90
 • , ,

  THITHSE ELEKTRIKE SAMSUNG VC07UHNJGBB/OL 750W

  Fuqia: 750W Kapaciteti: 3L Brusha 3 në 1

  99.90
 • , ,

  THITHSE ELEKTRIKE SAMSUNG VC07M25G0WC/GE 750W

  750W 2.5L Heq pluhurin me vëllim të madh Efikas ne energji Pajisje 2-në-1 Filtra e alergjentit Me qese Rotacion 360 shkalle

  109.90
 • , ,

  THITHSE ELEKTRIKE SAMSUNG VC07RVNJGRL/OL 750W

  750W Kapaciteti i pluhurit: 3L Klasa e energjisë A Aksesor 3 në 1

  109.90
 • , ,

  THITHSE ELEKTRIKE SAMSUNG VC07M21A0V1/GE

  700W Kapaciteti: 1.5L Filter HEPA Kabllo: 9m

  109.90
 • ,

  HEKUR ME BAZE CAMRY CR 5027 1.6L

  Avulli i vazhdueshëm Kapaciteti:1,6l Fuqia: 1950-2600W Pllakë qeramike Hekurosje horizontale dhe vertikale Filtri anti-calc Sistemi i vetë-pastrimit

  109.99
 • , ,

  THITHESE ELEKTRIKE BOSCH BGL3A132 600W E KUQE

  Dizajn ergonomik 2200 W Efikasiteti i energjisë A 4 litra kapacitet Filtër për cilësinë e ajrit të daljes Furça parketi e përshtatshme për pastrimin e sipërfaqeve delikate

  119.90
 • , ,

  THITHSE ELEKTRIKE SAMSUNG VC07VHNJGBL/OL 750W

  750W Kapaciteti: 3L Aksesor 3 ne 1 Filter Cyclon Klasa e energjise A 750 W Kabllo: 7m

  119.90
 • ,

  Thithëse elektrike- Rowenta RO6984EA

  Fuqia maksimale e hyrjes: 750 W, Klasa e efikasitetit të energjisë: A, Konsumi vjetor i energjisë: 28 kWh. Lloji: Vakumi i cilindrit, Lloji i enës së pluhurit: Bagless, Kapaciteti i pluhurit: 2.5 L. Lloji i pastrimit: E thatë, Përdorimi i duhur: Shtëpi, Sipërfaqet e pastrimit: Qilim, dysheme e fortë. Gjatësia e kordonit: 6.2 m. Gjerësia e paletës: 44.4 cm, Gjatësia e paletës: 80 cm, Lartësia e paletës: 120 cm

  149.90