Shërbimi për klient

Hekur për hekurosje

Cmimi

Brendi

Lloji • ,

  Hugo H-HE-1200W-GJ

  Ngjyra: E Gjelbert Fuqia: 1200W

  7.99
 • ,

  HUGO H-HE-2200W-K

  Ngjyra:Kaltert Fuqia:2200W

  9.99
 • ,

  HUGO W-R3081

  11.99
 • , , ,

  CLATRONIC DB 3704

  Pllakë INOX 7 funksione: - Pajisja e spërkatjes - Funksioni i avullit të avullit - Avulli vertikal - Funksioni i tharjes (avulli mund të fiket) - Funksioni i vetë pastrimit (i ndërrueshëm) - Funksioni kundër pikësimit - Sistemi i filtrit anti-llogaritës Kontroll i ndryshueshëm i temperaturës Kontrolli i avullit me 3 nivele (0-1-2) Incl. funksion i vetë-pastrimit (i ndërrueshëm) Enë transparente me ujë (rreth 250 ml) Kabllo bashkangjitur me bashkim të kthyeshëm 360 ° Drita e treguesit 220–240 V, 50–60 Hz, 2200 W max.

  14.99
 • ,

  HUGO W-R3082

  2200W

  14.99
 • , , ,

  CLATRONIC 2IN1 DB 3108 B

  Fuqia:880W Volte:220-240V Kapaciteti :0.30ml Tjera:2in1 Hekurosje dhe pastrim

  17.99
 • , ,

  Clatronic DB 3706

  Ngjyra: E Bardhë, Blu Lartësia: 145 mm Gjatësia: 340 mm Gjerësia: 115 mm Pllakë Qeramike 2400 W Vëllimi i rezervuarit 350 ml Pesha 1240 g Me avull

  19.99
 • , , ,

  CLATRONIC DB 3705

  Pllaka qeramike rezistente ndaj thithjes me sjellje të jashtëzakonshme rrëshqitëse 7 funksione: - Pajisja e spërkatjes - Funksioni i avullit të avullit - Avulli vertikal - Funksioni i tharjes (avulli mund të fiket) - Funksioni i vetë pastrimit (i ndërrueshëm) - Funksioni kundër pikësimit - Sistemi i filtrit anti-llogaritës Kontroll i ndryshueshëm i temperaturës Shpërndarja uniforme e nxehtësisë përmes 40 hundëzave të avullit Kontrolli i avullit me 4 nivele (0-1-2-3) Incl. funksion i vetë-pastrimit (i ndërrueshëm) Enë transparente e ujit (rreth 380 ml) Dorezë e gomuar Kabllo bashkangjitur me bashkim të kthyeshëm 360 ° Drita e treguesit 220–240 V, 50–60 Hz, max 2600 W.

  19.99
 • ,

  HEKUR PER HEKUROSJE RUSSELL HOBBS RH24800-56

  Pllakë keramike Teknologji e avullit automatike Sprej me ujë Non-stick 2400w

  22.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE TEFAL VIRTUO FV1713E0

  Fuqia: 2000 W Avull i vazhdueshëm: 24 g / min Nxitje e avullit: 90 g / min Avull vertikal Sistemi pikues Pesha: 1 kg Garanci: 2 vite

  24.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE RUSSELL HOBBS 22520-56

  Non Stick 2400 W Autosteam Water spray

  24.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE TEFAL FV1511E 2000W ACCESS

  2000W Kabllo 1.9 m Ngjyra: e kaltërt Kapaciteti: 0.25l Funksioni me avull vertikal Funksioni me sprej

  27.99
 • , , ,

  TEFAL FV1711EO VIRTUO

  Fuqia: 1800 W Rritja e avullit: 80 g / min. Avulli i vazhdueshëm:24 g / min

  29.99
 • , , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE TEFAL FV1251

  Fuqia: 1800W Avull automatik Gjatesia e kabllos: 3m Kapaciteti: 200 mL Program i pastrimit Çelik inox

  34.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE TEFAL FV1844E0

  0.27L Pllakë qeramike Dizajn ergonomik Anti-drip 2300W Kabllo 1.95 m

  34.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE ARZUM AR675 STEAM FIT 201

  Fuqia: 2200W Kapaciteti: 420 ml

  34.99
 • ,

  TEFALF V1511E

  Fuqia: 2000 W Kapaciteti i rezervarit të ujit: 220 mL 220 - 240 W

  34.99
 • , , ,

  ROWENTA DW1120D1

  Fuqia: 2200 W Prodhimi i avullit: 30 g / min Rezervuari i ujit: 250 ml

  39.99
 • , , ,

  TEFAL FV3826EO

  Fuqia: 2100 W Furnizimi i vazhdueshëm me avull: 30 g / min Rritja e avullit: 100 g / min Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 270 ml

  39.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE TEFAL Maestro FV3777

  2300W Kapaciteti: 300mL Avull vertikal Sprej Teknologji Anti Calc

  39.99
 • , , ,

  TEFAL FV2545E0

  Ngjyra: Vjollce / Bardhë Fuqia: 2000W Kablli: 1.8m Avull vertikal Pllakë Ultragliss/Ultraglide Durilium

  44.99
 • , ,

  TEFAL FV4911E0

  Fuqia 2000 W Sistemi anti-pikues Sistemi i vetë pastrimit Kapaciteti i rezervuarit të ujit 300 ml Pllaka Ultraglide Durilium

  44.99
 • ,

  HEKUR PER HEKUROSJE TEFAL FV3951E0

  Hekur me avull Durilium 2400W 270mL

  44.99
 • , ,

  HEKUR ME BAZE CLATRONIC STACION DBS 3461

  Pllaka: çelik inox Kontroll i rregullueshëm i temperatures Kapaciteti: 1.7L Shpërndarje e barabartë e nxehtësisë përmes 68 hundëzave të pllakës Funksion avulli horizontale dhe vertikale Prodhimi i vazhdueshëm i avullit

  59.00
 • , , ,

  VERTIKALE CLATRONIC TDC 3432 SILVER

  Fuqia:1500W Rezervuari i ujit:1.2L Gjatesia kabllos: 1.80 m Heq rrudhat nga materiale të ndryshme Zgjat jetëgjatësinë e rrobave Kursen kohë gjatë hekurosjes I përshtatshëm për materiale të ndjeshme Hekurosja vertikale e avullit për varjen e rrobave, perdeve etj. Ngrohje e shpejtë Prodhimi i vazhdueshëm i avullit Anti-drip Mbrojtje nga mbinxehja

  59.99
 • , , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE ROWENTA DW5220F1

  Konsumi i energjisë: 2700 W Prodhimi i vazhdueshëm i avullit: 45 g / min Rritja e avullit: 180 g Avulli vertikal: PO Spërkatje: PO Cilësimet e avullit dhe temperaturës: Rregullimi manual Teknologjia e sipërfaqes së hekurosjes: Patent i patentuar Microsteam 400 HD Laser® me më shumë se 400 vrima avulli Soleplates rrëshqitëse: ***** Rezistenca e pllakës / mbrojtja ndaj gërvishtjes: ***** Këshillë precize: PO Shpërndarja e vazhdueshme e avullit: Krye, anësore dhe qendër Dorezë e rehatshme: PO Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 300 ml Sistemi kundër pikimit - kundër pikimit: PO Modaliteti eko: PO Gjatësia e kabllit të energjisë: 1.9 m Funksioni anti-shkallë kundër shkallës: Parametrat e integruar anti-Scale dhe të shkallës anti Ngjyrat: E Zezë / e Bardhë / Verë Dimensionet e produktit: Gjerësia: 13.5 cm Lartësia: 31 cm Thellësia: 17 cm Pesha: 1.846 kg

  59.99
 • , ,

  HEKUR BOSCH 2400W TDA3024020

  Fuqia: 2400 W Sistem i avancuar i shpërndarjen së avullit

  59.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE TEFAL 2300W FV3922E0

  Rezistente ndaj gërvishtjes Pllakë me material Durilium Kapaciteti: 270 mL 2300W Sistem Anti-drip Avull vertikal

  59.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE TEFAL FV4944E0

  2500W Pllakë Durilium Sistem Anti-drip Anti-calc Avull vertikal Kabllo 2m

  64.99
 • , , , ,

  TEFAL FV4970EO

  I sigurt për të gjitha materialet Teknologjia e zgjuar siguron ekuilibrin e përsosur të nxehtësisë dhe avullit që i përshtatet të gjitha materialeve 2500W Pllaka rezistente ndaj gërvishtjes Pllaka ofron rrëshqitje të jashtëzakonshme dhe vrima të avullit për hekurosje të shpejtë dhe të lehtë Avull vertikal Anti-drip Eco Mode Auto-off

  69.99
 • ,

  HEKUR PER HEKUROSJE BOSCH TDA5024010

  Fuqia: 2400 W Kapaciteti: 350 mL Sistem Anti-drip 3AntiCalc Dizajn me 3 zona gëlqerore për shpërndarje optimale të avullit dhe rrëshqitje të lehtë

  69.99
 • , , ,

  HEKUR ME BAZË CLATRONIC DBS 3749 2300W

  Pllakë nga keramika, rezistente ndaj gervishjeve 3.5bar fuqia e presionit të avullit Deri në 90g/min avull 1.2L kapaciteti i rezervarit, mjaftushëm për 80min hekurosje . Garanci: 3 muaj

  69.99
 • , , ,

  ROWENTA DW5127F1

  Fuqia: 2600 W Kontroll të avullit dhe të temperaturës Pllakë me teknologji të patentuar "Microsteam400" Moda: ECO qe kursen deri në 20% energji Avulli vertikal Kontrolli i avullit dhe i temperaturës Rezistent ndaj gërvishtjeve Anti-drip Kabllo 1.9m Kapaciteti: 300mL

  74.99
 • , ,

  HEKUR PER HKUROSJE BOSCH TDA5028110

  2800W Sistem Anti-drip Sistem vertikal Ndalje automatike Kapaciteti: 350 mL

  74.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE BOSCH TDA502801T

  2800W Pllakë CeraniumGlissée me kanale avulli Shpërndarje optimale e avullit 3AntiCalc (vetë-pastrim) Kapaciteti: 350 mL QuickFilling Kabllo: 2.5 m

  74.99
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE BOSCH TDA503001P

  3000 W Pllaka CeraniumGlissée Dizajn për shpërndarje optimale të avullit dhe rrëshqitje të përsosur DripStop: eliminon rrezikun për shenjat e ujit

  79.99
 • , ,

  HEKUR BOSCH 2400W TDA502412E

  Pajisja fiket automatikisht në ndalesë Pllakë qeramike me kanale avulli Rezistent ndaj gërvishjeve Shpërndarje optimale e avullit

  79.99
 • , ,

  HEKUR BOSCH 3000W TDA703021A

  SensorSecure: Ndalje automatike Program Antishine: mbron materialet delikate dhe me ngjyrë të errët i-Temp: temperature automatike 3AntiCalc 3200 W Pllakë CeraniumGlissée Sistem i avancuar i shpërndarjes së avullit Kapacitet: 340mL

  99.90
 • , ,

  HEKUR ME BAZE TEFAL SV6020E0

  Material kermaik 1200mL 2200W Ngrohje e shpejte I lehte per tu mirembajtur Garanci: 2 vite

  99.99
 • , , ,

  HEKUR ME BAZE TEFAL SV6040EO

  Fuqia: 2200 W Sasia e avullit: 100 g / min Shkarkimi i avullit: 180 g / min Pompë uji: 5.2 bar Avulli vertikal Vendosja e avullit dhe e temperaturës rregullim manual Koha e ngrohjes: 2 min Qëndrueshmëria e bordit të hekurosjes / rezistenca e gërvishtjes *** Shpërndarja e vazhdueshme e avullit Dorezë e rehatshme Gjatësia e kordonit të energjisë 1.60 m Kapaciteti i rezervuarit të ujit (L) 1.2 L Hapësira e ruajtjes së kabllove

  109.99
 • , , ,

  HEKUR ME BAZE TEFAL SV5030E0

  2200W Pllaka me material qeramike Ngrohje e shpejtë Funksioni eko Hekurosje vertikale Anti Calc

  119.90
 • , , ,

  HEKUR ME BAZE TEFAL GV4630E0

  Kompakte dhe e lehtë për t’u përdorur Ngrohje e brendshme e cila prodhon avull me presion të lartë Avull vertikal Pllakë me material qeramike 2200W

  129.90
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE ME BAZE TEFAL GV4620 4.2BAR 2300W

  Ngrohje e shpejtë Kapaciteti: 700mL Pllakë qeramike Termostat i ndryshueshëm 3x më shumë avull Dizajn kompakt 2200W

  139.90
 • , ,

  HEKUR TEFAL ME BAZE GV6721EO

  Fuqia: 2200 W Kapaciteti: 1.5L 5 nivele te presionit te avullit Nxehje e shpejtë: koha maksimale e nxehtësisë - 2 minutëshe Avull vertikal për rroba të varura Ndërprerje automatike Garanci: 2 vite

  149.90
 • , ,

  HEKUR PER HEKUROSJE ME BAZ TEFAL SV8030E0

  Ideale për çdo material Teknologji e avancuar anti-calc Pllaka rrëshqitëse Durilium 2800W Avull vertikal Ngrohje e shpejtë Auto-off Kabllo 1.6m Kapaciteti: 1.8L

  149.99