Shërbimi për klient

Xhuser

Cmimi

Lloji • ,

  CITRUS VIVAX CJ-4012

  Kapaciteti: 1.2L Fuqia: 40 W

  7.99
 • Xhuser Sinbo
  SJ-3143

  Material i pandryshkshëm Gypi i ushqimit: 65mm Ventilim i brendshëm Këmbë gome, për stabilizim shtesë AC 230V, 50Hz, 1000W

  19.99
 • ,

  XHUSER-CITRUS TEFAL ZP300138

  Kapaciteti 0.6 litra Shënuesit e nivelit për matjen e saktë të vëllimit të lëngut 2 filtra Rrotullim i kthyeshëm Ndezje / fikje automatike Kapak mbrojtës Dorezë ergonomike Pastrim i lehtë 25W

  24.99
 • , ,

  SET XHUSER SINBO
  SJ 3133

  Set 3 ne 1 Dizajn modern ergonomik Çelik inox Lehtë për t’u përdorur Lëng frutash dhe perimesh Efikasitet dhe fuqi e lartë Sistem i integruar i sigurisë Kapak transparent 1000W

  34.99
 • , ,

  XHUSER CLATRONIC
  AE 3532

  Xhuser profesional automatik me material te çelikut inox 30% më shumë lëng dhe vitamina Nxjerr lëngun nga mollët, karrotat dhe frutat e tjera brenda sekondave pa pasur nevojë t’i copëtoni Kapacitet afër 2L Pa spërkatje 2 shpejtës (0-1-2) Mund të çmontohet plotësisht - pastrim i shpejtë dhe i lehtë Stabilitet i lartë

  39.99
 • XHUSER HUGOH-J600

  Ngjyra: Argjendi 2 shpejtesi Gotë për lëngje 1.25 l Fuqia 600 W, 220-240 V

  39.99
 • XHUSER BOMAN
  AE 1917 CB  

  39.99
 • ,

  XHUSER TEFAL ZE420D38

  Fuqia 400W 2 shpejtësi dhe funksioni Pulse Mundesine per bluarjen e akullit Materiali: çelik inox E lehtë për tu pastruar Kapaciteti: 950 mL

  49.99
 • ,

  XHUSER TEFAL ZE550D38

  800 W Kapaciteti: 2L Materiali: çelik inox dhe plastike Furça pastrimi 1 filter 2 shpejtësi

  89.99
 • XHUSER BOSCH
  MES25CO

  Ngjyra: E bardhë / Kuqe Gotë për lëngje 1.25 l Fuqia: 700 W Garancioni: 2 Vite

  109.90
 • , ,

  XHUSER SENCOR SSJ 4070 SL 400W

  400W 2 enë x 0.8l

  129.90