Shërbimi për klient
 • Zbritje
  conti-css-335-waterfall-su-sebili__0210132285965371

  APARAT I UJIT CONTI CSS-335

  Rerzervuar për ujë te ftohtë: 3.2L/H Rerzervuar për ujë te ngrohtë: 0.75L Garancion: 6 Muaj

  105.00 99.00
 • Zbritje
  Aspiratori[1]

  ASPIRATOR MONTUESE F6 60GRX

  Motorri: 2 Motorr Volt:220-230V /50HZ Energjia:125W Permasat:60CM Kapaciteti i Ventilimit:390 m/sa

  49.00 39.99
 • ,

  Zbritje
  2asdasd000

  ASPIRATOR MONTUESE GORENJE DF 6116 E

  Niveli i energjisë: E Diametri I tubit të ventillimit: 12 cm Numri i shkallëve të ventilimit: 3 Kapaciteti I thithjes :384m³ / h Dimensionet (Gjerë x Lartë x Thellë): 59.8x27.5x17.3 cm Fuqia: 206 W

  99.00 89.00
 • Zbritje
  blackview-a10-1

  BLACKVIEW A10

  Display : 5" Processor: QUAD CORE 1.3 GHZ Memory : 2GB RAM 16GB MEMORY Camera : Primary : 5.0 MP+0.3MP (dual) , Secondary 2.0 MP Bateria : 2800 mAh Tjera : 3G ,Micro Sd deri 32GB, DUAL SIM ,DUAL CAM, ANDROID 7.0 1 vit garancion

  119.00 89.00
 • ,

  Zbritje
  2000 (1)

  BOJLER MONTUES GORENJE
  TG 80 N

  Presioni i punes: 6 bar Mbrojtje frost: Po Dimensionet: 48 × 80 × 49 cm Kapaciteti: 76,1 l 6 Vite Garancion në rezervuar 1 Vit Garancion në elektronikë

  109.00 99.00
 • , ,

  Zbritje
  2 Hugo H-EN GM7709C (1)

  Enelarese Gjysem MontueseHugo H-En Gm7709C

  Formati: Gjysem Montuese Kapaciteti: 12 Persona Programe: 6 Kursimi I Energjise: A++ Zhurma: 49Db Gjeresia:60 Cm Lartesia:82 Cm

  259.00 239.00
 • , ,

  Zbritje
  DW

  Enelarese Hugo 12Persona H-DW60126

  Formati: Jo Montuese Kapaciteti: 12 Persona Programe: 6 Kursimi i energjisë: A++ Zhurma: 49DB 5 VITE GARANCION

  229.00 219.00
 • Zbritje
  F-H16

  FLLADITESE HUGO
  H-F16

  12.99 11.99
 • Zbritje
  F-H12

  FLLADITESE TAVOLINE HUGO
  H-F12

  11.90 9.99
 • , ,

  Frigorifer Hugo 87L
  H-90DL

  Formati:Jomontues Komplet Frigo Kapaciteti Frigo:83 L Klasa e Energjise:A+ Niveli I zhurmes:40 db Permasat:(Gjerë x Lartë x Thellë):47x44x85 Ngjyra:White

  105.00
 • , ,

  Zbritje
  H-90SI

  Frigorifer Hugo 87L
  H-90SI

  Formati:Jomontues Komplet Frigo Kapaciteti Frigo:83 L Klasa e Energjise:A+ Niveli I zhurmes:40 db Permasat:(Gjerë x Lartë x Thellë):47x44x85 Ngjyra:Silver

  109.00 99.00
 • , ,

  Zbritje
  18. FRIGORIFER HUGO H-B90

  Frigorifer Hugo 87L
  H-B90

  Formati:Jomontues Komplet Frigo Kapaciteti Frigo:83 L Klasa e Energjise:A+ Niveli I zhurmes:40 db Permasat:(Gjerë x Lartë x Thellë):47x44x85 Ngjyra:Balck

  109.00 99.00
 • , ,

  FRIGORIFER I KOMBINUAR GORENJE 232L
  RF 4141W

  Formati:Jomontues I Kombinuar Kapaciteti Total:232 L Kapaciteti Frigo: 183L Kapaciteti Friz: 49 L Klasa e Energjise:A Niveli I zhurmes:41 db Permasat:Gjer x Lart x Thell):60 × 60 × 144cm Ngjyra:White

  279.00
 • , ,

  Zbritje
  FRIGORIFER I KOMBINUAR HUGO H-F217S 1.44CM SILVER-1

  FRIGORIFER I KOMBINUAR HUGO
  H-F217S

  Formati:Jomontues I Kombinuar Kapaciteti Total:212 L Kapaciteti Frigo:171 L Kapaciteti Friz:41 L Klasa e Energjise:A Niveli I zhurmes:42 db Permasat:(Gjerë x Lartë x Thellë):55x58x143 Ngjyra:Silver

  199.00 179.00
 • , ,

  Zbritje
  4e66a39d730eac2743e0c8a411cecc97_84667_2

  FRIGORIFER MONTUES GORENJE
  RCI 4180 AW

  Formati:Montues I Kombinuar Kapaciteti Total:274 L Kapaciteti Frigo:204 L Kapaciteti Friz:70 L Klasa e Energjise:A Niveli I zhurmes:40 db Permasat:(Gjerë x Lartë x Thellë):54 × 177,5 × 54,5 Ngjyra:White

  399.00 349.00
 • , ,

  Zbritje
  H-FM259--WHITE

  FRIGORIFER MONTUES HUGO
  H-FM259

  Formati:Montues I Kombinuar Kapaciteti Total:250 L Kapaciteti Frigo:185 L Kapaciteti Friz:65 L Klasa e Energjise:A Niveli I zhurmes:42 db Permasat:(Gjerë x Lartë x Thellë):54x54x177 Ngjyra:White

  299.00 289.00
 • ,

  Zbritje
  492568ac1fa9b4c0ba4c9fd461ca9f0b_79822_2[1]

  FRIZ GORENJE
  FH330W

  Friz:Horizontal Kapaciteti:325 L/Neto 307 L Dimensionet:110 × 85 × 70 cm Niveli I zhurmes:41 dB Klasa e Energjise:A Ngjyra: White

  269.00 259.00
 • ,

  Zbritje
  4 H-260

  FRIZ ME NGRIRJE TE THELLE HUGO
  H-260L

  Friz:Horizontal Kapaciteti:260 L/Neto 220 L Dimensionet:104*55*85 Niveli I zhurmes:42 dB Klasa e Energjise:A Ngjyra: White

  209.00 189.00
 • ,

  Zbritje
  H-400

  FRIZ ME NGRIRJE TE THELLE HUGO
  H-400L

  Friz:Horizontal Kapaciteti:400 L / Neto 345 L Dimensionet:113x72x85 Niveli I zhurmes:42 dB Klasa e Energjise:A Ngjyra: White

  269.00 249.00
 • ,

  Zbritje
  HUGO H-F182 open 2

  FRIZ VERTIKAL ME NGRIRJE TE THELLE
  HUGO H-F182

  Friz:Vertikal Kapaciteti:163 L Dimensionet: 143x55x55.5 Niveli I zhurmes:42dB Klasa e Energjise:A Ngjyra: White

  249.00 239.00
 • ,

  Zbritje
  morozilnyy_lar_gorenje_fh_210_w[1]

  FRIZE GORENJE
  FH 210 W

  Friz:Horizontal Kapaciteti:210 L/ Neto 198 L Dimensionet:80 × 85 × 70 cm Niveli I zhurmes:41 dB Klasa e Energjise:A Ngjyra: White

  259.00 249.00
 • ,

  Zbritje
  20030912b26[1]

  FURRE MONTUESE Gorenje
  BO615E20XG

  Niveli i energjisë: CLASS A Volumi i përdorshëm i furrës:67L Konsumi i energjisë:0,86 kWh Dimensionet (Gjer x Lart x Thell):59,7 × 59,5 × 54,7 cm Fuqia e instaluar:2700 w Ventilatori:PO Ngjyra:Inox

  269.00 229.00
 • ,

  Zbritje
  7 FM888

  FURRE MONTUESE HUGO
  H-FM888

  Niveli i energjisë: CLASS A Volumi i përdorshëm i furrës:65L Konsumi i energjisë:0.80kWh Dimensionet (Gjerë x Lartë x Thellë):(H)59.5 x (W)59.5 x (D)55.0 (brendia e furres) x (D)59.5 ( thellësia nga jashtë) Fuqia e instaluar:220-230 Volts Ventilatori:PO Mngjyra:Inox Garancioni:5 vite

  199.00 189.00
 • Zbritje
  BOSCH MMR08R2

  Grires Bosch
  MMR08R2

  Ngjyra: E Kuqe Ene plastike: 0.8 liter Fuqia: 400 W Teh çeliku Mund te futet ne mikrovale 2 Vite Garancion

  32.00 29.99
 • ,

  Zbritje
  MCSA00759420_TDS1624000_TS_def

  HEKUR ME BAZE BOSCH
  TDS1624000

  Ngjyra: E Bardhë / Vjollce Kablli: 1.8m Fuqia: 2400w Garancioni: 2 Vite

  149.00 129.00
 • ,

  Zbritje
  Bosch-TDA2315-hekur-i-gjelbert-600x593

  Hekur per hekurosje Bosch
  TDA2315

  Ngjyra: E Gjelbert/Bardhe Fuqia: 1800W Rezervuar uji: 0.22l Gjatesia e kabllos: 1.8m 2 vite Garancion

  26.90 24.99
 • ,

  Zbritje
  HUGO-H-HE2200W-K (1)

  HEKUR PER HEKUROSJE HUGO
  H-HE-2200W-K

  Ngjyra:Kaltert Fuqia:2200W

  11.99 9.99
 • , ,

  Zbritje
  mobilni-klima-uredjaj-acp-12ch35aeh-slika_1496_843[1]

  KLIME LEVIZESE VIVAX 12-SHE ACP-12PT35AEH NGROHJE DHE FTOHJE R410

  Klasa e Energjise: Ftohja:A Ngrohje:A+ Kapaciteti i ajrosjes:1.2L/h AirFlow:425m3/h Kapaciteti i ftohjes:3500W Kapaciteti i ngrohjes:2900W Niveli i zhurmës: 53.7DB Dimensionet:466x397x765mm

  299.00 289.00
 • , ,

  Zbritje
  280412_prijenosni_klima_ure_aj_vivax_acp_12pt35aef

  KLIME LEVIZESE VIVAX 9-SHE ACP-09PT25AEF VETEM FTOHJE R410

  Pa gypa dhe Mabjtese Klasa e Energjise: Ftohja:A Kapaciteti i ajrosjes:1.0L/h Kapaciteti i ftohjes:2600W Niveli i zhurmës: 51DB Dimensionet:454x365x700mm Garancion: 2 Vite

  239.00 229.00
 • , ,

  Zbritje
  22-(00000002)

  KLIME MONTUESE MAX MAC ACARG7-12-BR3 VETEM FTOHJE 12-SHE

  Kapaciteti i Ftohjes:3223W Kapaciteti i ngrohjes:3516W Qarkullimi i ajrit:650m3 Gaz Ekologjike:R410 Niveli i Zhurmes:39Db Pa gypa dhe Mbajtese 4 Vite (24 muaj garancion i plotë dhe 24 muaj shërbim pa pagesë)

  229.00 199.00
 • , ,

  Zbritje
  22-(00000002)

  KLIME MONTUESE MAX MAC ACARG7-18-BR5 VETEM FTOHJE 18-SHE R410

  Pa gypa dhe Mbajtese 4 Vite (24 muaj garancion i plotë dhe 24 muaj shërbim pa pagesë)

  399.00 389.00
 • , ,

  Zbritje
  22-(00000002)

  KLIME MONTUESE MAX-ACARG7-24-BR7 VETEM FTOHJE 24-SHE R410

  Pa gypa dhe Mbajtese 4 Vite (24 muaj garancion i plotë dhe 24 muaj shërbim pa pagesë)

  569.00 549.00
 • , ,

  Zbritje
  81fZ19Sh5qL._SL1500_[1]

  Laptop HP NB 250 G6
  SACD0266

  HP NB 250 G6 Ekrani: 15.6 Inch Procesori: INTEL CORE I3-6006U 2.0GHz RAM: 4GB DDR4 GPU: Intel HD 520 HDD: 500GB DVD+/-RW SO: FreeDos

  369.00 329.00
 • , ,

  Zbritje
  u_10164437

  Laptop LENOVO 320-15IAP GRAY N4200

  Model 320-15IAP MADHESIA 15.6'' CPU INTEL CELERON N4200 HDD 1000 GB RAM 4G(1X4GBDDR4 1600 MHZ) GPU HD GRAPHIC 520 DVD DVD+/-RW GARANCION 1 VIT

  299.00 269.00
 • , ,

  Zbritje
  192a46f1ddf1aa85f6881d904c358b09_116476_2[1]

  LAVATRIQE GORENJE 7KG 800RPM
  W72Y2

  Niveli i energjisë: A ++ Kapaciteti: 7 kg Shpejtësia e rrotullimit: 800 RPM Dimensionet (Gjerë x Lartë x Thellë): 60 × 85 × 60 cm Fuqia e instaluar: 2,300 W Programe: 18 Programe Niveli I Zhurmes: 58 dB Ngjyra: E bardhë 5 Vite Garancion

  299.00 279.00
 • , ,

  Zbritje
  4 Hugo 5080

  Lavatriqe Hugo 5KG 800RPM
  5080

  Modeli:Wm 5080 Niveli i energjisë:A+ Kapaciteti:5KG Shpejtësia e rrotullimit:800RPM Dimensionet (Gjer x Lart x Thell):60x85x45 cm Fuqia e instaluar:2100w Programe:15 Niveli I Zhurmes:58DB Ngjyra:White

  189.00 179.00
 • , ,

  Zbritje
  h-6100-------NEW

  Lavatriqe Hugo 6KG 1000RPM
  H-6100

  Niveli i energjisë:A+ Kapaciteti:6KG Shpejtësia e rrotullimit:1000RPM Dimensionet (Gjerë x Lartë x Thellë):60x85x42 cm Fuqia e instaluar:173kWh Programe:16 Niveli I Zhurmes:60DB Ngjyra:White 5 Vite Garancion

  219.00 199.00
 • , ,

  Zbritje
  Sharp-ESFA6102A2EN

  Lavatriqe Sharp 6KG 1000RPM
  ESFA6102A2EN

  Niveli i energjisë:A++ Kapaciteti:6KG Shpejtësia e rrotullimit:1000RPM Dimensionet (Gjerë x Lartë x Thellë):84,5 x 59,7 x 41,6 Fuqia e instaluar:171 kwh Programe:15 Niveli I Zhurmes:58DB Ngjyra:White Tjera:Led Display 5 Vite Garancion

  249.00 219.00
 • Zbritje
  Leagoo-Z7-1[1]

  Leagoo Z7

  Telefon celular Leagoo Z7 Ekrani: 5 inch Sinjali: 4G SIM kartela: Dual-SIM Procesori: Quad Core 1.3GHz RAM: 1GB ROM: 16GB

  79.00 69.00
 • , ,

  Zbritje
  MM720CUK

  Mikrovale Hugo 20L MM720CUK

  Fuqia e mikrovalëve:700w Numri i programeve:5 Dimensionet (Gjerë x Lartë x Thellë): 43 x 23.5 x 33 Ngjyra:White Tjera:Jo Grill

  49.99 45.00
 • , ,

  Mikrovale montuese Hugo 20L
  AG820BGX

  Fuqia e mikrovalëve: 700w Fuqia e zgarës(grill): 1000w Numri i programeve: 8 Dimensionet (Gjerë x Lartë x Thellë): 59.5 x 38 x 34 Ngjyra: Inox

  119.00
 • Zbritje
  HUGO-H-FP001

  MINI SHPORET HUGO ME DY PLLAKA H-FP001

  Fuqia: 1600 W Kapaciteti i furrës: 38 L Numri i pllakave: 2 Fuqia e pllakave: 600 W & 1000 W Grill:Po

  69.00 59.00
 • ,

  Zbritje
  H-PM800-HUGO

  PLLAKË MONTUESE HUGOH-PM800

  Klasa Energjise:A Numri funksionev:9 Konsumi i energjise:5500-6600W Dimensionet (Gjer x Lart x Thell):590X520X55mm 4 zona gatimi Pesha bruto: 9.6 KG Pesha netto: 8.3 KG Ngjyra:Black 5 Vite Garancion

  179.00 169.00
 • Zbritje
  Reshov me dy pllaka Hugo H-RE02

  Reshov me dy pllaka HUGO
  H-RE02

  Fuqia: 2000W

  12.99 11.99
 • Zbritje
  samsung-galaxy-a3-2017-sm-a320fl-16gb

  Samsung Galaxy A3 SM-A320FL

  Telefon celular Samsung Galaxy A3 SM-A320FL Ekrani: 4.7 inch Sinjali: 4G Procesori: Octa Core 1.6GHz RAM: 2GB ROM: 16GB 2 VITE GARANCION

  269.00 239.00
 • Zbritje
  41donhyQ72L[1]

  SAMSUNG GALAXY A6 SM-A600FN 5.6″

  Telefon celular SAMSUNG GALAXY A6 SM-A600FN Ekrani: 5.6 inch Sinjali: 4G LTE SIM kartela: Dual-SIM RAM: 3GB ROM: 32GB

  329.00 299.00
 • Zbritje
  4

  Samsung Galaxy J3-J320FN

  Telefon celular Samsung Galaxy J3-J320F Ekrani: 5 inch Sinjali: 3G SIM kartela: Single-SIM Procesori: Quad Core 1.5GHz RAM: 1.5GB ROM: 8GB 2 VITE GARANCION

  139.00 129.00
 • Zbritje
  samsung-galaxy-j7-2017-sm-j730f-dual-sim-4g-16gb-gold[1]

  Samsung Galaxy J7-J730F

  Telefon Celular Samsung Galaxy J7-J730F Display: 5.50-inch Processor: 1.6GHz octa-core Front Camera: 13-megapixel Resolution: 1080x1920 pixels RAM: 3GB. OS: Android 7.0 Storage: 16GB Rear Camera. 13-megapixel Battery : 3600 mAh 4G LTE BLACK, GOLD Dual Sim GARANCION : 2 VITE

  299.00 259.00
 • ,

  Zbritje
  MSM14200

  Set Blender dhe Grires Bosch
  MSM14200

  Ngjyra: E Bardhe Fuqia: 400w Garancioni: 2 Vite

  35.00 29.99
 • Zbritje
  H-SK-01 (1)

  SHPORET ELEKTRIK HUGO
  H-SK-01

  Niveli i energjisë: A Furrë me shumë sisteme(L): 64L LITRA Ventilatori: PA VENTILATOR Me Grill Konsumi i energjisë:0.85 KWH/ CYCLE Dimensionet (Gjerë x Lartë x Thellë):60X60X85 Ngjyra:E bardhe Garancioni:5 vite

  279.00 249.00
 • ,

  Zbritje
  vivax-tpc-804-3g-slika-1[1]

  Tablet VIVAX TPC-804 8″ 3G

  CPU QUAD CORE 1.3GHZ Madhesia 8" RAM / ROM 2GB RAM 16GB ROM Version-Sistem ANDROID 6.0 Tjera: 3G

  99.00 79.00
 • Zbritje
  887847_bosch_bsg6a210a

  THITHESE ELEKTRIKE BOSCH BSG6A210A

  Klasa Energjis:A Fuqia e Motorrit:600W Konsumi Energjis:28KWH Cilesia Filtrimit:B Niveli i Zhurmes:79Dba Filteri:HISPIN Kapaciteti Qeses:XL-4L Dimensions (H x L x P) :255 x 287 x 400 mm Garancioni: 2 Vite

  89.00 79.00
 • Zbritje
  71-YJocMHXL._SL1500_[1]

  THITHESE ELEKTRIKE BOSCH
  BGL2UB1108

  Fuqia: 2200W Kablli: 8M Garancioni: 2 Vite

  119.00 99.00
 • Zbritje
  12M Small

  THITHESE ELEKTRIKE HUGO
  12M

  Fuqia thithese: 230W

  39.90 38.99
 • Zbritje
  14T

  THITHESE ELEKTRIKE HUGO
  H-14T

  Fuqia thithese: 220W

  59.99 49.99
 • THITHESE ELEKTRIKE SAMSUNGVC4550

  Fuqia: 1800W

  69.99
 • Zbritje
  HUGO- H-SM001 TOSTER BUKE

  TOSTER BUKE HUGOH-SM001

  Ngjyra: E Bardhe Fuqia: 750W

  8.99 7.99
 • ,

  Zbritje
  img (1)

  TV Hugo 43″ Full HD
  H-43SMART

  Modeli: H-43SMART Ekrani: Full HD Diagonalja (metric): 109.22 cm Diagonalja (inch): 43 inch Te Tjera:  HDMI, VGA, USB, Wi-Fi Konsumi i energjise: 75W Fuqia: 100-240V OS: Android 2 VITE GARANCION

  299.00 279.00
 • ,

  TV Philips 50″ Ultra HD50PUS6162/12

  Madhësia e ekranit:(50'') 126 cm Lloji i ekranit:4K Ultra Slim Smart LED TV Pixel Plus Ultra HD Rezulocioni i panelit: 3840 x 2160 4K Ultra-HD LED TV Cpu:Quad Core Tuner digital:DVB T / C / T2 / T2-HD / S / S2 Fuqia e Zmadhuesit:2x10W Lidhja:3xHDMI, 2xUSB, Network connection, Component input, Digital audio output (optical), Headphone jack, Audio L / R input, Satellite connection, IEC75 antenna, CI + Sistemi Operativ:Smart -Built-in Wi-Fi Hz:700 PPI Energy Class:A+ Te Tjera:Philips 6000 Series

  549.00
 • ,

  TV Philips 65″ Ultra HD
  65PUS6162/12

  Madhësia e ekranit: (65") 164 cm Lloji i ekranit:4K Ultra-Slim Smart LED TV with Pixel Plus Ultra HD Rezulocioni i panelit: 3840 x 2160 4K Ultra-HD LED TV Cpu:Quad Core Tuner digital:DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2 Fuqia e Zmadhuesit:2x10W Lidhja:3xHDMI, 2xUSB, Network connection, Component input, Digital audio output (optical), Headphone jack, Audio L / R input, Satellite connection, IEC75 antenna, CI + Sistemi Operativ:Smart -Built-in Wi-Fi Hz:700 PPI Energy Class:A++ Te Tjera:Philips 6000 Series

  999.00
 • , ,

  Zbritje
  hr-fhdtv-m6300-ue49m6372auxxh-frontblackmist-68277839

  TV Samsung 49″ Full HD
  UE49M6372AUXXH

  Madhësia e ekranit: 49" (123 cm) Lloji i ekranit:flat curved Rezulocioni i panelit: Full Hd 1920 x 1080 Tuner digital:DVB-T2/C Fuqia e Zmadhuesit:2x5w Lidhja:2x HDMI, 1x USB, Hz:900 Processor:Quad Core Sistemi Operativ:Smart Wi-fi Built In

  719.00 649.00
 • ,

  Zbritje
  toshiba_43l3763dg_images_2268786688[1]

  TV TOSHIBA 43″ FULL HD
  43L3763DG

  Madhësia e ekranit:(43) 108 cm Lloji i ekranit:D-Led Rezulocioni i panelit:Full Hd (1920 x 1080) Tuner digital:DVB-T2/C/S2 Fuqia e Zmadhuesit:2x8W Lidhja:3x HDMI,2x USB2.0 Processor:Dual Core Sistemi Operativ: Smart tv Hz:700 Energy Class:A+

  379.00 339.00
 • ,

  Zbritje
  front_7ADD6A173333[1]

  TV TOSHIBA 49″ FULL HD
  49L3763DG

  Madhësia e ekranit:(49") 124cm Lloji i ekranit:D-Led Rezulocioni i panelit:FHD (1920 x 1080) Tuner digital:DVB-T2/C/S2 Fuqia e Zmadhuesit:2x8W Lidhja:3x HDMI,2x USB2.0 Processor:Dual Core Sistemi Operativ: Smart Tv Hz:700 Energy Class:A+

  449.00 399.00
 • , ,

  Zbritje
  vivax-led-tv-40le77sm-slika_1496_843

  TV VIVAX 40″ FULL HD
  TV-40LE77SM

  Madhësia e ekranit:40? 102 cm Lloji i ekranit:LED Rezulocioni i panelit:hd ready 1366 x 768 Tuner digital:DVB-T/C/T2 Fuqia e Zmadhuesit:2x10W Lidhja:2XHDMI,1XUSB,LAN,SCARTX1,VGAX1 WiFi:Android 4.4 Hz:100Hz Te Tjera:Quart Core,Android 4.4KitKat

  299.00 269.00