9-She

3611

KLIME MONTUESE VIVAX VETEM FTOHJE 9-SHE ACP-09CH25AES R410

199.00
Categories: , ,

Përshkrimi i produktit

Pa gypa dhe Mabjtese
Klasa e Energjise:
Ftohja:A++
Ngrohja:A+
Kapaciteti i ajrosjes:1.2L/h
Niveli operativ:-15°C deri 50°C
Niveli i zhurmës: 59/56dB
Garancion: 2 Vite