49 INCH

Zbritje
49L3863DG
perspective-2_957248515656perspective_2CB0C351565738633863v6863

TELEVIZOR TOSHIBA 49L3863DG | 49″ LED FULL HD SMART TV LINUX

419.90 399.00

 

Zbuloni imazhet e përsosura në ekran me një TV Toshiba Full HD. Me një rezolucion të ekranit 1080p, ju mund të shijoni mprehtësi, si dhe detaje të mrekullueshme të imazhit dhe gjallëri të ngjyrës.

Përshkrimi i produktit

Fotografia / Ekrani:
49″ – 124 cm
Full HD 1920 x 10800
700 PPI (Indexi i performancese se fotografise)

Tiparet e Smart TVs
Sistem operativ Toshiba Portal
Wifi
App Store
Shfletues
Youtube
Miracast Certified*
Auto update

Zerimi:
DTS™ HD
DTS™ TruSurround
Downfiring Speaker Box
2×8 W

Garanci: 2 vite