batanije dormeo warm hug set .ngjyre e kuqe 130x190

49.90 €

Përshkrimi

Një përqafim i setit Warm Hug është e gjitha që të duhet në ditët e ftohta të përjetosh magjinë e bukur të dimrit.Batanije tepër e butë dhe e ngrohtë.I disponueshëm në ngjyrë të kuqe.Dimenzioni 130x190.Gjepi për ti futur këmbët që ti ngrohni ato.Mesazh emocional ne mbështjellës.Lahet në Lavatriqe 30 gradë C.Zgjedhje e përkryer për një dhurat.