batanije dormeo warm hug set .ngjyre vjollce 130x190

49.90 €

Përshkrimi

Një përqafim i setit Warm Hug është e gjitha që ju duhet në ditët e ftohta të përjetosh magjinë e bukur të dimrit.Batanije tepër e butë dhe e ngrohtë.I disponueshëm në ngjyrë Vjollce.Dimenzioni 130x190.Gjepi për ti futur këmbët që ti ngrohni ato.Masazh emocional në mbështjellës.Lahet në Lavatriqe ne 30 gradë C.Zgjedhje e përkryer për një dhurat.