batanije dormeo warm hug set .ngjyre kafe 130x190

49.90 €

Përshkrimi

Një perqafim i setit Warm Hug është e gjitha qe ju duhet në ditët e ftohta të përjetosh magjinë e bukur të dimrit.Batanije tepër e butë dhe e ngrohtë.I disponueshëm në ngjyrë Kafe.Dimenzioni 130x190.Gjepi për ti futur këmbët që ti ngrohni ato.Masazh emocional në mbështjellës.Lahet ne Lavatriqe në 30 grade C.Zgjedhje e përkryer për një dhurat.