batanije dormeo warm hug set .ngjyre e kuqe 200x200

79.90 €

Përshkrimi

Ngrohtësi dhe butësi që vetëm Warm Hug Set mund t'ju dhurojë.Këtë vit batanija Warm Hug është edhe në përmasa dopjo 200x200 cm.I disponueshëm në ngjyrë të kuqe.Xhep për këmbët në pjesën e pellushit.E mbështjellë me fjongo dhe me një mesazh të ngrohtë zemre.Lahet në Lavatriqe deri në 30 Gradë Celcius