batanije dormeo warm hug set . ngjyre vjollce 200x200

79.90 €

Përshkrimi

Ngrohtësi dhe butësi që vetëm Warm Hug Set mund t'ju dhurojë.Këtë vit batanija Warm Hug është edhe në permasa dopjo 200x200 cm.I disponueshem në ngjyrë Vjollce.Xhep per këmbët në pjesën e pellushit.E mbeshtjellë me fjongo dhe me një mesazh të ngrohtë zemre.Lahet në Lavatriqe deri në 30 Grade Celcius.