batanije dormeo warm hug -ngjyre kafe 200x200

79.90 €

Përshkrimi

Ngrohtësi dhe butësi që vetëm Warm Hug Set mund tju dhurojë.Këtë vit batanija Warm Hug është edhe në përmasa dopjo 200x200cm.I disponueshem në ngjyrë Kafe.Xhep për këmbët në pjesën e pellushit.E mbeshtjellë me fjongo dhe me një mesazh të ngrohtë zemre.Lahet në Lavatriqe deri në 30 Grade Celcius.