set me filxhana të kafes schafer ( 12 pjese)

29.90 €

Përshkrimi

Set filxhanash për Kafe,me dizajne të ndryshme dhe ngjyra të bukura.Seti përmban 12 Pjesë.12 Filxhanë me Tabell