set qaji (4 pjesë.) modeli: tiritti .madhësia:(:22x27x9cm)

11.00 €

Përshkrimi

Set Çaji (4 Copë ) "Bambum Tiritti" përbëhet nga një filxhan çaji prej çeliku, një anësore për vendosje keku, një lugë çaji dhe një tabëll. Të gjitha dizajnuara për të bërë prezantimin tuaj të çajit më elegant. Çaj me Tiritti do të jetë një kënaqësi tjetër.