qarqaf ( për një person ).koleksioni : fitt. ngjyrë krem

9.99 €

Përshkrimi

Pelhure 100 % Ngjyre Krem ,vetem per nje person. Mundesite e modelit dhe madhesise. Prodhimet e modelit te shtepise Ozdilek. Perveq ofrimit te rehatshem te gjumit gjate nates, do te jete e dobishme te filloni diten me kenaqesi.