aksesorë për gatim- ngjyre e kalter 20094

12.99 €

Përshkrimi

Ky shul inovativ prej celiku inox ndihmon ne modernizimin e nje mori te detyrave te perzierjes me dizajnin e tij unik,i cili perfshin nje karaqe me kapak silikoni.Kjo ju lejon te beni pjekurina dhe embelsira te ndryshme me lehtesi