mbajtes i vajit/uthulles/kripes

16.99 €

Përshkrimi

Nepermjet nje stili modern dhe inovativ,Marco Acerbis ka reinvertuar nje artikull thelbesor te tryezes tradicionale.Kapaku i qosheve te qelqit perfshin nje kaper Kripe te bere nga akrilik me ngjyre transparente.Matrioska mund te perdoret per te mbajtur uthell dhe piper