mbajtes pecetash

15.99 €

Përshkrimi

Realizuar nga materiali Plastik,kjo porte mund te pershtatet ne qdo lloj Rolleri Pecetash.E qendrueshme dhe me cilesi te larte.Ngjyre te verdhe