mbajtës sapuni i lëngshëm

7.99 €

Përshkrimi

Per ata qe u pelqejne gjerat e thjeshta ne jete. Keto dispenser ( mbajtese ) sapuni jane ay lehta ne sy dhe shfaqin nje dizajne te thjeshte dhe modern.Ngjyre te Hirt