mbajtes për sapun - sand 241322

7.99 €

Përshkrimi

Per ata qe u pelqejne gjerat e thjeshta ne jete. Keto dispenser ( mbajtese ) sapuni jane te lehta ne sy dhe shfaqin nje dizajne te thjeshte dhe modern.Ngjyre Kremi