mbajtes për sapun (bamboo) bamboo - natural 232328

7.99 €

Përshkrimi

Per ata qe u pelqejne gjerat e thjeshta ne jete. Keto dispenser ( mbajtese ) sapuni jane te lehta ne sy dhe shfaqin nje dizajne te thjeshte dhe modern