mbajtes për sapun (white) 781003

7.99 €

Përshkrimi

Per ata qe u pelqejne gjerat e thjeshta ne jete. Ketodispenser per sapun ( mbajtese ) sapuni jane te lehta ne sy dhe shfaqin nje dizajne te thjeshte dhe modern.Ngjyre te Bardhe.