mbajtes për sapun -ngjyra( zeze dhe bardhe zebra) 251031

9.99 €

Përshkrimi

Per ata qe u pelqejne gjerat e thjeshta ne jete.Keto dispenser( mbajtese) sapuni jane te lehta ne sy dhe shfaqin nje dizajne te thjeshte dhe modern.Ngjyre e zeze dhe bardhe. Zebra